Kokteyl Atölyesi

kokteylatolyesiTakımlara ayrılan ekipler önce tecrübeli ve ödüllü barmenimizden bu işin ustalık sırlarını öğrenirler. Ardından kurulacak barlarda en başarılı  kokteylleri oluşturmak için sistemli bir şekilde çalışırlar. Tat, sunum ve gösteride en başarılı olan takımlar artık yepyeni bir meziyet daha kazanmıştır.

İşinin ehli barmenimiz önce size tüm sırlarını öğretecek. Hangi alet nasıl kullanılır, ideal karışıma nasıl ulaşılır, püf noktalar nelerdir… Ardından gizli formüllerinize kavuşacak ve jürinin zorlu testinden geçecek birbirinden güzel kokteylleri en iyi sunumla oluşturmaya çalışacaksınız.

Kokteyl Seçenekleri

  • Alkolsüz
  • Sıcak Kokteyller

Katılımcı: 5-15 kişilik takımlar halinde 500 Kişiye kadar
Zaman: 120-180 dakika
Kazanımlar: İletişim, Ekip Ruhu, Yaratıcılık, Eğlence, Takım Çalışması, Konsantrasyon, Buz Kırıcı

Referans İşler

Turcas

turcas-kokteyl-280-150

M3 Works olarak Turcas için düzenlediğimiz Kokteyl Atölyesi etkinliği eğlenceli dakikalara ev sahipliği yaptı. Uzun yollardan gelen Turcas çalışanları Kokteyl Atölyesi ile keyifli anlar yaşadı. Katılımcılar alanında profesyonel olan barmenimizle birlikte farklı kokteyller hazırlayarak yeni tatlar keşfettiler.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/turcas-kokteyl-atolyesi/

Unilever

unilever

M3 Works olarak Unilever ekibi ile gerçekleştirdiğimiz Kokteyl Atölyesi’nde çok renkli ve eğlenceli anlar yaşandı. Unilever çalışanları gruplar haline ayrılıp kendilerine verilen malzemelerle birbirinden lezzetli kokteyller hazırlayarak keyifli vakit geçirdi.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/unilever-kokteyl-atolyesi/

British American Tobacco

britishamericantobacco

M3 Works olarak British American Tobacco ekibi ile gerçekleştirdiğimiz Kokteyl Atölyesi’nde çok renkli ve eğlenceli anlar yaşandı. British American Tobacco çalışanları gruplar haline ayrılıp kendilerine verilen malzemelerle birbirinden lezzetli kokteyller hazırlayarak keyifli vakit geçirdi.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/british-american-tobacco-kokteyl-atolyesi/

Şunlara da bakmak isteyebilirsiniz: Yemek Atölyesi

Etkinlik Türü
Atölyeler
Süre
120dk. - 180dk.
Katılımcı Sayısı
2-10 (Küçük Grup)
11-100 (Orta Grup)
101-1.000 (Büyük Grup)
Kazanımlar
Buz Kırıcı
Eğlence
İletişim
Konsantrasyon
Takım çalışması
Yaratıcılık