Karaoke Süper Star

karaoke superstarCanlı Karaoke

Orkestramız sahnede. Yıldızımız ise siz ve takımınız! 400’ün üzerinde repertuarı olan yetenekli grubumuz seçeneceğiniz şarkılara eşlik etmek üzere sizleri bekliyor. Şarkı sözleri için endişelenmenize hiç gerek yok; onlar da takip etmeniz için önünüzde hazır sizleri bekliyor. Size ve takımıza da günün yıldızı olmak kalıyor.

Karaoke Süper Star

Seçtiğiniz şarkının ekranda sözleri geçerken mikrofonu elinize alın ve başlayın şarkınızı söylemeye…

Dünyaya Japonya’dan yayılan bu eğlence türü sizlerle buluşuyor…

Karaokede sesinizin iyi ya da kötü olması önemli değildir. Son derece keyifli bir eğlence aracı olan karaokede önemli olan yaşamın baskı oluşturan yönlerinden uzaklaşıp, derin ve keyifli bir nefes almaktır.

Dilerseniz takım koçlarımız eşliğinde yapılacak olan yarışmamızda en başarılı solistler/korolar seçilip ödüllendirilir.

Katılımcı: 5-200
Zaman: 30-180 dakika
Kazanımlar: Özgüven, İletişim, Motivasyon, Yüksek Enerji

Referans İşler

Finansbank

finansbank-karaoke-280-150

M3 Works olarak Güral Sapanca Hotel’de 40 Finansbank çalışanı ile gerçekleştirdiğimiz Canlı Karaoke gecesi, özgüvenin zirvelere çıkarak, heyecanlı ve oldukça eğlenceli anlar yaşanmasına olanak sağladı. Muhteşem repertuarlarıyla sahnede yer alan orkestramız ve katılımcıların ama benim sesim güzel değil diyerek başlamaları sonrasında; müziğin eğlencesini sonuna kadar yaşadılar.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/finansbank-canli-karaoke/

Kubina Cafe

kubina-karaoke-280-150

M3 Works olarak Kubina Cafe’de katılımcılar ile gerçekleştirdiğimiz Canlı Karaoke gecesi, özgüvenin zirvelere çıkarak, heyecanlı ve oldukça eğlenceli anlar yaşanmasına olanak sağladı. Katılımcıların seçtikleri şarkıların sözleri ekranda akarken katılımcılar sözleri takip ederek şarkıları seslendirdiler.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/kubina-cafe-restaurant-canli-karaoke/

Turkcell

turkcell-karaoke-280-150

Turkcell ekibi ile M3 Works olarak gerçekleştirdiğimiz Karaoke Super Star Atölyesi, eğlenceli anlar yaşanmasına olanak sağlarken, katılımcıların özgüvenini zirvelere çıkardı. Turkcell ekibinin seçtiği şarkıların sözleri ekranda geçerken, mikrofonu ellerine alan katılımcılar çalışma arkadaşlarıyla bağlarını güçlendirdiler.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/turkcell-karaoke-super-star/

Etkinlik Türü
Aktiviteler
Süre
30dk. - 180dk.
Katılımcı Sayısı
2-10 (Küçük Grup)
11-100 (Orta Grup)
101-1.000 (Büyük Grup)
Kazanımlar
İletişim
Motivasyon
Özgüven
Yüksek Enerji