Gizli Görev: Kahramanlar Okulu

gizli gorev“Senin görevin iş arkadaşım, tabi kabul edersen…” şeklinde başlayan gizli ajanlık maceramız aslında bir takım halinde hareket etmeden gerçekleştirilemeyen görevlerden oluşuyor. Öncelikle görev kartlarını alan ajan takımı üyeleri şifreli yazıları çözmeye çalışıyor. Bir süre sonra ancak bu kartları birleştirirlerse görevin beraber başarılabileceğini anlıyor ve derhal yola koyuluyorlar.

Görev hayati, zaman sınırlı, kaynaklar kıt, müşteri sabırsız!

Modüler görevlerden oluşan Gizli Görev’de çeşitli bulmacalar, şifreli bölümler, lazerli alan geçişleri, hareket sensörlü alarmlar bulunuyor. Süre ve zorluk bize ayırabileceğiniz zamana gore belirleniyor. Ayrıca görev olarak aikito, perküsyon hatta dans dersi bile ekleyebiliriz. Ajanımızın bir gizli görevde, baloda takım arkadaşıyla tango yapması çok olası!

Etkinlik sonunda ajan olmaya hak kazananlar gizli görevli kartlarını ve silahlarını teslim alıyorlar. Dilerseniz ikinci gün aktivitesi olarak Dünyayı Kurtaran Takım ile bütünleşik operasyona çıkabilirler.

Katılımcı: 15-200
Zaman: 120-180 dakika
Kazanımlar: Takım Çalışması, İletişim, Motivasyon, Yüksek Enerji,
Konsantrasyon

Referans İşler

A101

a101-gizli-280-150

Eğitimini tamamla sen de bir ajan ol! M3 Works olarak A101 çalışanları ile gerçekleştirdiğimiz Gizli Görev: Kahramanlar Okulu etkinliği boyunca katılımcılar keyifli anlar yaşadı. Zorlu etaplardan oluşan oyun boyunca takımlara ayrılan A101 çalışanları takım ruhunun önemini vurgulayan bu oyunda oldukça başarılı bir performans sergilediler.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/a101-gizli-gorev-kahramanlar-okulu/

Sanovel

sanovel-gizli-280-150

40 katılımcının olduğu oyunda katılımcılar takımlara ayrıldı. Yakın dövüş eğitimi, mayın tarlası, toksik nehir ve eğitim parkurundan oluşan etaplar her takım tarafından tamamlandıktan sonra parkuru en kısa sürede tamamlayan takıma birincilik ödülü verildi.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/sanovel-gizli-gorev-kahramanlar-okulu/

Dell

dell-gizli-280-150

Buz kırıcı özelliğiyle de bilinen Gizli Görev sayesinde daha önce firma içerisinde tanışma fırsatı bulamamış olan çalışanlar uyum içerisinde çalışarak takım çalışmasına güzel bir örnek sergilediler. Konsantrasyon gerektiren etaplarda katılımcılar birbirlerine destek oldular. Birbirlerinden aldıkları destekle etapları sonlandıran Dell çalışanlarının bu etkinlik sayesinde takım motivasyonlarının artmasına katkı sağlandı. Bazı etaplar yorucu olsa da katılımcılar Gizli Görev boyunca oldukça eğlenceli vakit geçirdiler.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/dell-gizli-gorev-kahramanlar-okulu/

Etkinlik Türü
Indoor & Outdoor
Süre
120dk. - 180dk.
Katılımcı Sayısı
2-10 (Küçük Grup)
11-100 (Orta Grup)
101-1.000 (Büyük Grup)
Kazanımlar
İletişim
Konsantrasyon
Motivasyon
Takım çalışması
Yüksek Enerji