Elbirliği Tablosu

elbirligi tablosuHedef paylaşım toplantılarınızda herkesin sizinle olduğunu görmenin en eğlenceli yolu!

Çalışanların yaratıcılıklarını ve el izlerini logonuzla birleştiren dev bir birlik tablosu! Katılımcıların kolayca çıkan rengarenk boyalarla el izlerini ve mesajlarını bıraktığı bu eğlenceli çalışma sonrası oluşturulan eser etkinliğinizi ölümsüzleştirecek.

Açık veya kapalı alanlarda kurulabilen tablomuza ister çıplak elle, ister eldivenle istediğiniz renkte boyalarla el izlerinizi ve imzanızı bırakabilirsiniz.

Dilerseniz Elbirliği Tablosu’ndan oluşan plaketinizi, fotoğraf çerçevenizi, masa takvimizi, kartpostalınızı, şirketin girişine asılmak üzere çerçeveli halini hazırlayıp teslim edebiliyoruz.

Yıldızların El İzleri: Dilerseniz benzer çalışmayı kil ile hazırlayıp kalıcı heykel çerçeveler halinde de teslim edebiliriz.

Katılımcı: 20-2000
Zaman: 15-30 dakika
Kazanımlar: Aidiyet Duygusu, Motivasyon, Yaratıcılık

Referans İşler

Ceva Lojistik

ceva

Ceva Logistics” çalışanlarının yaratıcılıklarını ve el izlerini Ceva logosuyla birleştiren dev bir birlik tablosu oluşturuldu. Katılımcıların kolayca çıkan rengarenk boyalarla el izlerini ve mesajlarını bıraktığı bu eğlenceli çalışma sonrası oluşturulan eser etkinliği ölümsüzleştirdi.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/ceva-logistics-el-birligi-tablosu/

B’iota

biota

Biota Lab. Satış Ekibi motivasyon toplantısı sonrası belirlenen hedeflerin altına imzasını Elbirliği Tablosu’yla bizzat attı. Şirket logosunun bulunduğu dev tabloya farklı renkte boyalarla el izlerini basan Satış Ekibi, yeni dönem hedeflerine olan inançlarını simgeleyen bir eseri de birlikte oluşturmuş oldu.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/biota-lab-elbirligi-tablosu/

HR Dergi Yeni Nesil İK Zirvesi

hr dergi

HR Dergi’nin düzenlediği Kurumsal Eğitim Günleri’nde katılımcıların yaratıcılıklarını ve el izlerini HR Dergi logosuyla birleştiren dev bir birlik tablosu oluşturuldu. Katılımcıların kolayca çıkan rengarenk boyalarla el izlerini ve mesajlarını bıraktığı bu eğlenceli çalışma sonrası oluşturulan eser etkinliği ölümsüzleştirdi.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/hr-dergi-kurumsal-egitim-gunleri-elbirligi-tablosu/

Etkinlik Türü
Fuaye Aktiviteleri, Indoor
Süre
15dk. - 30dk.
Katılımcı Sayısı
2-10 (Küçük Grup)
11-100 (Orta Grup)
101-1.000 (Büyük Grup)
1.001-10.000 (Mega Grup)
Kazanımlar
Aidiyet
Motivasyon
Takım çalışması
Yaratıcılık