companyŞirket bizim yuvamız!

Kimi zaman evimizden daha fazla vakit geçirdiğimiz şirketimiz için şimdi birer ev yapmamız gerekiyor. Şirket vizyonumuzu yansıtacağımız bu yeni ev projesi için en iyisini ve en güzelini biz çalışanların yapacağını bilen şirket bu görevi de bize veriyor.

En estetik, fonksiyonel, sağlam, güvenli evleri yapacağımızdan kimsenin şüphesi yok ancak materyaller ve zaman sınırlı. Bu yüzden en başarılı takım çalışmasını gerçekleştirmeli ve yeteneklere göre görev dağılımlarını yaparak evleri zamanında teslim etmeli ve tapularımızı almalıyız.

YouTube video

Katılımcı: 5-15 kişilik takımlar halinde 30 takıma kadar
Zaman: 120-180 dakika
Kazanımlar: İletişim, Ekip Ruhu, Yaratıcılık, Eğlence, Konsantrasyon, Buz Kırıcı

Referans İşler

Borusan Lojistik

M3 Works olarak Borusan Lojistik ekibi ile gerçekleştirdiğimiz Company is My Home atölyesinde çok renkli ve eğlenceli anlar yaşandı. 50 katılımcının yer aldığı Borusan Lojistik ekibi kendilerine verilen malzemelerle büyük bir ev yaparak ve bir kez daha takım çalışmasının önemini kavrayarak, renkli ve eğlenceli atölyesiyle M3 Works ile beraber eğlenceli bir atölyeye imzalarını atmış oldular.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/borusan-lojistik-company-is-my-home/

Ericsson

ericsson-home-280-150

M3 Works olarak Ericsson ekibi ile gerçekleştirdiğimiz company is my home atölyesinde çok renkli ve eğlenceli anlar yaşandı. 10 katılımcının yer aldığı Ericsson ekibi kendilerine verilen malzemelerle büyük bir ev yaparak ve bir kez daha takım çalışmasının önemini kavrayarak, renkli ve eğlenceli atölyesiyle M3 Works ile beraber eğlenceli bir atölyeye imzalarını atmış oldular.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/ericsson-company-is-my-home/

BELL Holding

Bell

M3 Works olarak Bell Holding ekibi ile gerçekleştirdiğimiz company is my home atölyesinde çok renkli ve eğlenceli anlar yaşandı. Bir kez daha gurup çalışmasının önemini kavrayan Bell Holding ekibi, renkli ve eğlenceli atölyesiyle M3 Works ile beraber eğlenceli bir atölyeye imzalarını atmış oldular.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/bell-holding-company-is-my-home/

Şunlara da bakmak isteyebilirsiniz: Company Rally Snow, Survive! Ateş Yakma, Company Is My Home: İglo Karevi

Etkinlik Türü
Outdoor
Süre
120dk. - 180dk.
Katılımcı Sayısı
2-10 (Küçük Grup)
Kazanımlar
Buz Kırıcı
Eğlence
İletişim
Konsantrasyon
Takım çalışması
Yaratıcılık