yemek atölyesiMamma mia! Bu lezzetler bir harika!

YouTube video

Takımlarınızın A’dan Z’ye tüm kurumsal kimliği, mutfak ve masa düzenlemesini, operasyonunu üstlendiği nefis bir restaurant deneyimi. Elbette bu lezzete ulaşmak kolay değil: Mükemmel işleyen bir restaurant kuruyoruz.

Zorlu rakip restaurantlar ve en önemlisi çetin müşterileriler var. İşin daha da kötüsü bu müşteriler aynı zamanda jüri! Jürinin tadacağı lezzetleri de tasarladığınız mutfakta, üstelik zamanında ve onların sabrını taşırmadan hazırlamanız gerekiyor.

Bakalım Altın Kepçe’nin sahibi kim olacak?

Yemek Seçenekleri

Katılımcı: 5-15 kişilik takımlar halinde 30 takıma kadar
Zaman: 120-180 dakika
Kazanımlar: İletişim becerilerini arttırmak, Ekip ruhunu geliştirmek, Yaratıcılık, Eğlence, Takım Çalışması, Konsantrasyon, Buz Kırıcı

Referans İşler

Bosch

bosch-restaurant-280-150

M3 Works olarak Bosch için düzenlenen Şirket Restaurant etkinliği eğlenceli dakikalara sahne oldu. Sabah ofise geldiklerinde mutfakta kahvaltı ekipmanları ile karşılaşan Bosch çalışanları Şirket Restaurant atölyesi sayesinde keyifli anlar yaşadı. 4 takıma ayrılan 40 katılımcı profesyonel aşçımız eşliğinde menemen, omlet, sandviç gibi birbirinden lezzetli kahvaltılık yiyecekler hazırladılar.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/bosch-sirket-restaurant/

Itelligence

itelligence-restaurant-280-150

M3 Works olarak Itelligence ekibi için düzenlediğimiz Şirket Restaurant etkinliği eğlenceli dakikalara sahne oldu. Kendi ofislerine şahane yemekler hazırlayan Itelligence çalışanları Şirket Restaurant atölyesi sayesinde keyifli anlar yaşadı. 3 takıma ayrılan 14 katılımcı profesyonel aşçımız eşliğinde birbirinden lezzetli yiyecekler hazırladılar.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/itelligence-sirket-restaurant/

Mindray

mindray

M3 Works olarak Mindray ekibi ile gerçekleştirdiğimiz şirket restaurant atölyesinde çok renkli ve eğlenceli anlar yaşandı. Bir kez daha gurup çalışmasının önemini kavrayan Mindray ekibi, renkli ve eğlenceli atölyesiyle M3 Works ile beraber eğlenceli bir atölyeye imzalarını atmış oldular.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/mindray-sirket-restaurant/

Etkinlik Türü
Indoor
Süre
120dk. - 180dk.
Katılımcı Sayısı
2-10 (Küçük Grup)
11-100 (Orta Grup)
101-1.000 (Büyük Grup)
1.001-10.000 (Mega Grup)
Kazanımlar
Buz Kırıcı
Eğlence
İletişim
İşbirliği
Koordinasyon
Takım çalışması
Yaratıcılık