Enstrüman yok! Vücudumuzu kullanıyoruz. Bu etkinlik basit, eğlenceli ve komik. M3 Works olarak Bosch çalışanları ile Hilton Türkbükü’de gerçekleştirdiğimiz Body Percussion atölyesi katılımcılara oldukça eğlenceli anlar yaşattı. Atölyede yer alan 54 katılımcı profesyonel perküsyoncumuz eşliğinde vücutlarını nasıl birer enstrüman olarak kullanabileceklerini gördüler.

Yüksek enerji ve motivasyonun hakim olduğu etkinlik boyunca katılımcıların yaşadıkları keyif yüzlerine yansımıştı. En zorlu katılımcıları bile neşelendirmek için kullanılan en etkili aktivitelerden olan vücut perküsyonu sayesinde katılımcıların motivasyonlarında artış sağlandı. Profesyonel ekibimiz tarafından takımlara ayrılan katılımcılar kendilerine verilen görevleri en iyi şekilde yerine getirmek için ellerinden geleni yaptılar. Uyum içerisinde çalışmanın başlıca etmen olduğu aktivitede takımlar iş birliği içerisinde vücutlarını birer enstrüman olarak kullandılar. Ritim ve enerjiyi birleştiren bu aktivite iş birliğini içerisinde çalışmanın da bir örneğini sergiledi. Başta çekingenlik gösteren katılımcılar takım arkadaşlarının da yardımıyla yüksek enerjili bir katılım sağlanmasında önemli rol oynadı. Katılımcılar kendilerine verilen direktifler doğrultusunda vücutlarının farklı bölgelerini kullanarak değişik ritimler ortaya koydular. Uyumlu bir ritimin ortaya çıkması için takım çalışmasının öneminin ortaya koyan bu atölye boyunca katılımcılar bir hayli keyifliydi. Seminer arasında katılımcıların enerjilerini ve motivasyonlarını yükseltmek için bire bir olan Body Percussion, katılımcıların seminer mesajlarına odaklanmalarına ve günün stresini üzerlerinden atmalarına yardım sağladı. Kimi zaman metronom eşliğinde, kimi zaman diğer takımın tuttuğu ritim eşliğinde farklı melodiler ortaya koymak katılımcılar arası iş birliğini ve takım ruhunu güçlendirmede önemli bir rol oynadı. Ritim ve enerjiyi bir araya getiren Body Percussion takım motivasyonunu arttırırken, firma içi uyumlu çalışma konusunda da oldukça yardımcı bir aktivitedir.

Yer: Hilton Bodrum Türkbükü Resort & Spa
Tarih: 27/02/2015

Zurich Sigorta Body Percussion Zurich Sigorta Body Percussion Zurich Sigorta Body Percussion Zurich Sigorta Body Percussion