Baia Bodrum Hotel’de özel olarak Lions Club için gerçekleştirelen Ritm Motivasyon Atölyesi etkinliğinde 24 katılımcı harika bir enerji ile yer aldı. Erdem Genç önderliğindeki Ritm Motivasyon Atölyesi etkinliği katılımcıların genç ve dinamik olması ile beraber son derece keyifli anlar yaşattı.

Çeşitli ritm aletlerinin kullanımı ile gerçekleşen ve takım çalışması ruhunun en önemli olduğu aktivite olan Ritm Motivasyon Atölyesi etkinliği için ekip çalışanları son derece dikkatli aynı zamanda birbirleri ile koordine halinde olarak etkinlikte yer aldı. Ritm Motivasyon Atölyesi etkinliği sayesinde “bir elin nesi var iki elin sesi var” sözü bir kez daha kanıtlanmış oldu.Tek başına kulağa hoş gelmeyen seslerin ekip ve takım çalışması ile Ritm Motivasyon Atölyesi’nde nasıl değiştiğini gören katılımcılar düzeni ve ritmi bozmamak adına son derece özverili ve keyifli olarak yer aldı.

M3 Works moderatörlerinin verdiği brefleri dikkatlice izleyerek uygulayan katılımcılar birlikte dayanışmanın ve hareket etmenin en keyifli örneklerinden biri oldu. Daha önce hiç enstruman deneyimi olmayan kişilerin bile sadece takım çalışması içerisine adapte olarak harika sonuçlar alındığını gösteren Ritm Motivasyon Atölyesi etkinliği düşülenin çok üzerinde performans ve memnuniyet ile gerçekleştirildi. Katılımcıların hem bireysel özgüvenlerini ve motivasyonlarını arttıran Ritm Motivasyon Atölyesi aktivitesi aynı zamanda birlik ve beraberliğim önemini tekrar ortaya koymuş oldu. Bireysel başarılarının aslında takım çalışması ile beraber daha çok ses getirebileceğini gören katılımcılar Ritm Motivasyon Atölyesi etkinliğinde gerçekleştirdikleri performanslardan dolayı ise oldukça mutlu ve pozitifti. Etkinlik boyunca hep güler yüzlü ve eğlenceli olan Lions Club’ün genç ve dinamik katılımcıları elde edilen sonuçlardan oldukça keyifliydi.

Ritm Motivasyon Atölyesi etkinliği sonunda unutulmaz anların hatırası olması için her katılımcıya ritm aletleri hediye edildi. Etkinliğin amacına uygun olarak gerçekleştirilmiş olması, motivasyon artışı ile takım çalışması ruhunun güçlendirilmesi katılımcılar üzerinde çok olumlu etkiler yarattı. Ritm Motivasyon Atölyesi ile rahatlayarak deşarj olan ekip ritm aletleri ve kendi ekip arkadaşlarıyla bol bol fotoğraf çekilerek yaşanılan mükemmel anlarını ölümsüzleştirdiler.

Yer: Baia Bodrum Hotel
Tarih: 25/04/2015