Sektörlerinin en önde gelen firmaları için takım çalışmaları ve motivasyon aktiviteleri gerçekleştiren M3 Works, en güzel etkinliklerinden biri olan Company Rally’i bu defa Xerox için gerçekleştirdi. ABD kökenli uluslararası bir teknoloji şirketi olarak faliyet gösteren Xerox’un 110 çalışanı için Company Rally ile unutulmaz anlar yaşatıldı. Tuzla Radisson Blue Hotel’de gerçekleştirilen Company Rally için hazırlıklar erken saatlerde M3 Works ekibi ile başladı.

11 kişilik 10lu gruplar halinde ayrılan katılımcıların Company Rally etkinliği için olan enerjileri görülmeye değerdi. Yaratıcılık, tasarım ve ekip çalışmasının eşsiz uyumun bir araya geldiği Company Rally’de yüksek enerji ve heyecan etkinlik gerçekleştirildi.Kendi arabanızı üretmek için mühendis olmanıza gerektirmeyen ve üretiiğiniz araçla yarışmak için rally sürücüsü olma şartı aramayan tek etkinlik Company Rally’de ekipler en iyi aracı üretmek için kıyasıya yarıştı.Ekip çalışması sonucu ortaya çıkan özel tasarım araçları ile her ekibin kendi içinde olan uyumu gözler önüne serildi. Company Rally etkinliği sayesinde birliktelik ve uyum içinde hareket etmenin güzel sonuçlar yarattığını gören ekipler sonuçlardan oldukça memnundu. Ortaya çıkan rengarenk özel üretim arabaları ile hem çocukluklarına dönüp doyasıya eğlenen ekipler pistte var gücleri ve hırsları ile yarıştılar.

Company Rally için tasarım süreci, imalat ve aksesuar aşamalarının tamamının ekipler tarafından yürütüldüğü bu keyifli aktivitede, ekipler hem zamana hem de rakiplerine karşı yarıştılar. Ortaya çıkan Company Rally araçlarının M3 Works profesyonel ekibinin incelemesi sonucunda yarış başlamış oldu. Ekipler arasından en iyi ekip çalışması, tasarım ve hız gibi faktörler ile belirlenen Company Rally birincisi ekip oldukça mutluydu.Bütün ekiplerin son derece keyifle katıldığı etkinlik tüm katılımcılara unutlmaz anlar yaşattı. Üretilen 10 araçla adeta rengarenk görsel bir şova dönüşen Company Rally etkinliği bütün katılımcılar tarafından yoğun ilgi gördü. Kendi araçlarını ölümsüzleştirmek için bolbol fotoğraf çektiren ekipler, Company Rally sonrasında birinci için düzenlenen ödül töreninde bol bol sohbet ederek günün değerlendirmesini yaptılar. Sonuçlardan ve Company Rally etkinliğinden oldukça memnun olan ekipler bu tarz etkinliklerin takım çalışmasını güçlendirirken motivasyonlarını son derece arttırdığını dile getirdiler.

Yer: Radisson Blu Hotel / Tuzla
Tarih: 22/05/2015

Xerox Company Rally Xerox Company Rally Xerox Company Rally Xerox Company Rally Xerox Company Rally Xerox Company Rally Xerox Company Rally Xerox Company Rally Xerox Company Rally Xerox Company Rally Xerox Company Rally Xerox Company Rally Xerox Company Rally Xerox Company Rally Xerox Company Rally Xerox Company Rally

YouTube video