M3 Works ekibi olarak Vodafone için en keyifli fuaye etkinliklerinden biri olan Dijital Graffiti aktivitesi gerçekleştirdik. Katılımcıların toplantı aralarında düşen enerjilerini yükseltmek için büyük ilgi gösterdiği Dijital Graffiti etkinliği katılımcıların keyif dolu bir gün geçirmesini sağladı.

9 Temmuz 2019 Salı günü, Vodafone Park’ta gerçekleşen etkinlikte Vodafone ekibi için Dijital Graffiti etkinliği gerçekleştirdik. Katılımcıların toplantı ile geçen bu yoğun gününde aralarda hem ortamın havasını dağıtmak hem de katılımcıların enerjilerini arttırmak için sıkça tercih ettikleri Dijital Graffiti etkinliği gün boyu katılımcılar tarafından yoğun ilgi gördü. Ellerine dijital spreyleri alan katılımcılar dijital ekrana tutarak çizimlerine başladılar. Dijitalleşen dünyada aktivitelerinde dijitalleşmesi ve daha da kolaylaşması katılımcılarında ilgisini birkaç kat daha arttırmaktaydı. Özellikle iç mekânlarda çokça tercih edilen Dijital Graffiti kokusuz ve dumansız bir ortam sağlayarak katılımcıların rafiti konusundaki yeteneklerini de ortaya çıkarmış oldu. Katılımcılar graffitilerini çizerken yanlış yaptıklarında geri alabilme özelliği bulunduğu için katılımcıların graffitileri hatalı olsada geri alınıp tekrardan düzeltilebilmekteydi. Graffitilerini tamamlayan katılımcılar daha sonrasında mail adreslerine mail olarak iletilerek günün anısı olarak kendilerine gönderilmekteydi.

M3 Works olarak Vodafone ekibi için gerçekleştirdiğimiz Dijital Graffiti aktivitesi her anında eğlenceli anlara sahne oldu. Katılımcıların büyük keyif aldığı etkinlikte kendi grafiti yeteneklerini ortaya çıkarmış oldular.

Yer: Vodafone Park
Tarih: 09/07/2019