M3 Works ekibi olarak 29 Ocak 2016 Cuma günü Valeo ekibi ile birlikte Define Avı aktivitesini gerçekleştirdik. 18 kişilik bir katılımın olduğu Define Avı aktivitesi Kapalıçarşı’da gerçekleşti. Öğle saatlerinde Kapalıçarşı’da buluştuğumuz Valeo ekibi oldukça heyecanlıydı. Katılımcılar bir an önce aktiviteye başlamak istiyordu.

Sunucumuzun ekibe Define Avı aktivitesi hakkında kısa bilgiler sunmasıyla birlikte aktivite başladı. Hızla Define Avı aktivitesine başlayan Valeo ekibinde heyecan bir an olsun azalmadı. Valeo ekibi ilk olarak 4 takıma ayrıldı.  Ellerinde bulunan ipadlerle birlikte gidecekleri ilk noktayı bulan katılımcılar o yöne doğru harekete geçti. Gittikleri her noktada yerine getirilmesi gereken görevleri olan ve çeşitli soruları cevaplamak zorunda olan Valeo ekibi takım olarak hareket etmesi gerektiğini fark etti. Birlikte hareket ederek sonuca ulaşan katılımcılar hem eğlenceli hem de öğretici bir aktivite geçiriyordu.

Takım olarak hareket etmenin en önemli kural olduğu Define Avı aktivitesinde katılımcılar takım içi iletişimi en üst düzeye çıkararak birlikte hareket etti. Takım çalışmasının en iyi örneklerinden olan Define Avı aktivitesi ayrıca tarihi bir gezidir. Aktivite Kapalıçarşı’nın tarihi dokusuyla bütünleşir. Kapalıçarşı hakkında da kısa bilgiler öğrenen Valeo ekibi oldukça mutlu görünüyordu.

Sona yaklaştıkça heyecan da yükselmeye başladı. Define Avı ilk bitiren takımın birinci olmadığı önemli olanın noktalardaki görevleri ve soruları eksiksiz yerine getiren takımın birinci olduğu aktivite de heyecan doruğa ulaştı. Aktivitenin tamamlanmasıyla birlikte sıra ödül törenine geçildi. Birinci olan takıma çeşitli ödüller verildi. Hiç unutamayacakları anılar yaşayan Valeo ekibi için çok eğlenceli ve öğretici bir aktivite geride kalmıştı.

Yer: Kapalıçarşı
Tarih: 29/01/2016

Valeo Define Avı Valeo Define Avı Valeo Define Avı Valeo Define Avı Valeo Define Avı Valeo Define Avı Valeo Define Avı Valeo Define Avı