30 Ocak 2016 Cumartesi günü Finansbank ekibi ile birlikte Canlı Karaoke etkinliğini gerçekleştirdik. 60 kişilik bir katılımın olduğu Canlı Karaoke Güral Sapanca’da gerçekleşti. Oldukça heyecanlı gözüken Finansbank ekibi bir an önce aktiviteye başlamak istiyordu.

Hazırlıkların tamamlanmasının ardından Canlı Karaoke aktivitesine geçildi. Oldukça eğlenceli olan aktivite de katılımcıların seçtikleri şarkıların sözleri ekranda akarken katılımcılar sözleri takip ederek şarkıları seslendirdiler. Aralarında başlangıçta çekingen tavırlar sergileyen katılımcıların da olduğu Canlı Karaoke etkinliğinde mikrofonu ellerine aldıktan sonra katılımcıların artan özgüvenleri gösterdikleri performansa yansıdı.

M3 Works asistanlarının yardımıyla yüzlerce şarkılık geniş repertuar arasından katılımcıların istedikleri şarkıları seçti. Sevdikleri şarkıları seçen katılımcılar izleyenlere eğlence dolu anlar yaşattı. Bireysel performansların yanı sıra takım halinde de şarkılar seslendirildi. Katılımcılar orkestramızın çaldığı parçalara eşlik ederken izleyenler de oldukça keyifli vakit geçirdiler. Takımlar halinde şarkılar söylenirken ortamda oluşan enerji ve motivasyon görülmeye değerdi. İş birliği içerisinde şarkıları seslendiren ekipler uyumlu performanslarıyla dikkat çektiler. Katılımcıların seslerinin iyi ya da kötü olmasının fark etmediği bu etkinlikte heyecan dolu anlar yaşandı. Mikrofonu ellerine alan katılımcılar zaman zaman eşlik etmeleri için mikrofonu izleyenlere de uzattılar. Yalnızca performans sergileyenlerin değil izleyenlerin de katılımıyla interaktif bir çalışmaya imza atıldı. Ellerindeki mikrofonlarla birbirlerini şarkı söylemeye teşvik eden çalışanlar sinerjileriyle geceyi şenlendirdiler. Canlı orkestramızın ve katılımcıların müthiş performansı sayesinde sahne bir an olsun boş kalmadı. İzleyenler sevdikleri ve istedikleri şarkıları seslendirmek için sıraya girdiler

Gece sonunda herkes oldukça mutlu ve rahatlamış görünüyordu. Yüksek enerjinin hakim olduğu gecede katılımcılar stresten uzak keyifli vakit geçirmenin tadına vardılar. Muhteşem repertuarıyla sahnede yer alan orkestramız, katılımcılarla birlikte müziğin ritimlerine ve gece boyu süren eğlenceye kendilerini kaptırdılar. Çeşitli parçaların söylendiği geceden herkes mutlu ayrıldı.

Yer: Güral Sapanca Wellness Park
Tarih: 30/01/2016

Finansbank 2 Canlı Karaoke Finansbank 2 Canlı Karaoke Finansbank 2 Canlı Karaoke Finansbank 2 Canlı Karaoke Finansbank 2 Canlı Karaoke Finansbank 2 Canlı Karaoke Finansbank 2 Canlı Karaoke Finansbank 2 Canlı Karaoke

YouTube video