M3 Works olarak Turkcell Global Bilgi ile Edirne’de gerçekleştirdiğimiz gizli görev aktivitemizde katılımcılar bir ajan olmak için kıyasıya mücadele verdiler. Katılımcılar zorlu parkurları ajan olmak için tamamlarlarken aynı zamanda takım ruhu ve sinerji oluşturarak birbirleri arasındaki iletişimi kuvvetlendirmiş oldular. Takım ruhunun ve birlikteliğin önemli olduğu gizli görev aktivitesi, takım çalışmasına dayalı parkurları ile katılımcılar arasındaki takım ruhunu bir hayli arttırmaktadır. Gizli görev aktivitesi zor parkurlarıyla katılımcıları zorlarken bir okadarda renkli görüntüler ortaya çıkmaktadır.

11 Haziran 2014 Çarşamba günü Gizli Görev etkinliği Edirne’de Turkcell Global Bilgi ekibinden 80 kişinin katılımı ile gerçekleşti. Gizli görev etkinliğimizde Turkcell Global Bilgi ekibi gruplar halinde  interaktif olarak takım ruhunu oluşturup keyifli ve zorlu etaplara girdiler.

Gizli görev aktivitemizde katılımcılar zamana karşı farklı etaplara girerek bir ajan olmak için en iyi performanslarını takım halinde vermek zorundadırlar. Katılımcılar önce gruplar halini ayrılır ve sonrasında gruplar farklı etaplardan başlayarak farklı bir döngü ile tüm etapları tamamlarlar. Eğitim parkuru etabımızda zamana karşı diğer bir grupla yarışan takım zorlu engelleri geçerek en yüksek puanı toplamaya çalıştı. Toksitriver aktivitemizde gruplar birbirleri ile destek halinde zehir dolu nehri bir takım olarak geçmeyi başardılar. Diğer etaplarda ise profesyonel dövüş hocalarımızdan yakın dövüş eğitimleri aldılar, ve silah parkurunda hedefleri en yüksek puandan vurmaya çalıştılar. Turkcell Global Bilgi ekibi etapları geçerken birbirleri ile olan iletişimi hep yüksek seviyelerde tuttular. Etkinlik boyunca birbirleri ile olan takım ruhunu hep yüksek tutan Turkcell Global Bilgi ekibi bir amaç doğrultusunda hep birlikte hareket ettiler. Turkcell Global Bilgi ekibi aktivite sırasında takım halinde hem çok yoruldular hem de renkli görüntüler ortaya koyarak aktiviteden çok keyif aldılar. Aktivite sonunda ekipler ödüllerini alıp doyasıya eğlendiler.

Edirne’de Turkcell Global Bilgi ile gerçekleştirdiğimiz gizli görev aktivitesinde katılımcılar takım ruhunun ve normal iş yaşantısında birbirleri ile olan iletişimin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha anladılar.

Yer: Edirne
Tarih: 12/06/2014

Turkcell Global Bilgi 2 Gizli Görev Eğitimi Turkcell Global Bilgi 2 Gizli Görev Eğitimi Turkcell Global Bilgi 2 Gizli Görev Eğitimi Turkcell Global Bilgi 2 Gizli Görev Eğitimi Turkcell Global Bilgi 2 Gizli Görev Eğitimi Turkcell Global Bilgi 2 Gizli Görev Eğitimi Turkcell Global Bilgi 2 Gizli Görev Eğitimi Turkcell Global Bilgi 2 Gizli Görev Eğitimi Turkcell Global Bilgi 2 Gizli Görev Eğitimi Turkcell Global Bilgi 2 Gizli Görev Eğitimi Turkcell Global Bilgi 2 Gizli Görev Eğitimi Turkcell Global Bilgi 2 Gizli Görev Eğitimi Turkcell Global Bilgi 2 Gizli Görev Eğitimi Turkcell Global Bilgi 2 Gizli Görev Eğitimi Turkcell Global Bilgi 2 Gizli Görev Eğitimi Turkcell Global Bilgi 2 Gizli Görev Eğitimi

YouTube video