M3 Works olarak Türk Telekom ekibi ile Abant’ta gerçekleştirdiğimiz Videostar atölyemiz katılımcıların renkli görüntüleri ve yaratıcılıklarıyla hayat buldu. Dünya Kupası konseptinde gerçekleştirdiğimiz videostar atölyesinde katılımcılar farklı gruplarla hazırladıkları filmleriyle çok yaratıcı filmler yaptılar. Takım motivasyonları ve ekip ruhunu iyi değerlendiren ve hep yüksek seviyelerde tutan Türk Telekom ekibi etkinlik sırasında kendilerini tam anlamıyla odaklayarak başarılı filmler yarattılar.

10 Haziran 2014 Salı günü Videostar etkinliği Bolu’daTürk telekom ekibinden 30 kişinin katılımı ile gerçekleşti. Türk Telekom ekibi ile gerçekleştirilen Videostar atölyemizde takımlara ayrılıan katılımcılar Dünya Kupası konseptli 10 farklı film çektiler. Etkinlik sırasında gayet renkli ve keyifli anlar yaşayan katılımcılar etkinlik sonrasında düzenlenen Oscar Gecesi’nde Oscar ödüllerini aldılar.

Türk Telekom ile gerçekleştirilen Videostar aktivitemizde 30 katılımcı 10 farklı takım halinde önce ufak bir brief aldılar. Sonrasında kamera çekme tekniklerini öğrenen katılımcılar filmin senaryosu için kollarını sıvadılar. Bütün takımlar ekip ruhu çerçevesinde fikirlerini birleştirerek harika senaryolar yazdılar. Senaryolarını tamamlayan Türk Telekom ekibi filmlerini çekmeye başladılar. M3 Works asistanları desteği ile filmlerini çeken katılımcılar bütün kostüm, maske, peruk ve eşyaları kullanarak yaratıcı filmler oluşturdular. Akşam gerçekleşecek Oscar Töreni için en yaratıcı, en iyi kurgulu, en kaliteli filmi çekmek için ellerinde gelen en güzel filmleri ekip ruhlarını bütün tutarak oluşturdular. Türk Telekom ekibi film çekme süreci boyunca yaratıcılıklarını en üst seviyelerde tutarak başarılı işler yaptılar. Videostar aktivitemizde Türk Telekom ekibi ekip ruhu ve sinerjilerini, başarılı bir film ortaya koyabilmeleri için hep yüksek tuttular. Filmlerini çeken Türk Telekom ekibi M3 Works asistanları ile birlikte kurgularını gerçekleştirdiler. Gece Oscar törenine harika filmler hazırlayan Türk Telekom ekibi ödül töreninde verdikleri emeklerinin karşılıklarını alarak ödüllerine kavuştular.

Abant’ta gerçekleştirdiğimiz videostar aktivitemizde Türk Telekom ekibi motivasyonlarını yüksek tutarak aynı zamanda birlik ve beraberliği bırakmayıp sinerjilerini hep yüksek tutarak aktiviteyi çok başarılı ve keyifli bir şekilde tamamladılar.

Yer: Gazelle Resort & Spa / Bolu
Tarih: 10/06/2014

Türk Telekom 2 Videostar Türk Telekom 2 Videostar Türk Telekom 2 Videostar Türk Telekom 2 Videostar Türk Telekom 2 Videostar Türk Telekom 2 Videostar Türk Telekom 2 Videostar Türk Telekom 2 Videostar Türk Telekom 2 Videostar Türk Telekom 2 Videostar Türk Telekom 2 Videostar Türk Telekom 2 Videostar