M3 Works ekibi olarak Turkcell çalışanlarına Dev Jenga etkinliği gerçekleştirdik. Turkcell ekibi günün birincisini belirlemek için kıyasıya bir yarış sergilerdi. Günün sonunda birinci olan kişiye özel ödülleri takdim edildi.

2 Ağustos 2018 Perşembe günü, Bodrum’da Turkcell eki ile gerçekleştirdiğimiz Dev Jenga turnuvasında keyifli anlar yaşandı. Katılımın yoğun olduğu etkinlikte ekip günün birinci olmak için birbirleri ile kıyasıya yarıştılar. 6 set Dev Jenga Turkcell ekibine özel olarak hazırlanarak kuruldu. Katılımcılar alana geldiğinde isimleri çağırılanlar Dev Jenga etkinliği için jengaların başına geçti. Stratejiyi ve dengeleri iyi kuran taraflar üstün gelip bir üst tura çıkamaya hak kazandı. Yarışanlara kenardan ekip arkadaşları tarafından büyük destekte yarışmacılar için büyük avantaj oldu. Turkcell ekibi için oldukça keyifli geçen etkinlikte katılımcıların eğlendikleri yüzlerinin gülmesinden belli oluyordu. Etkinlik boyunca enerjinin hiç düşmediği etkinlikte turnuva ilerledikçe heyecanda artarak devam ediyordu. Final anı geldiğinde herkes nefeslerini tutmuş bir şekilde iki takımın Dev Jenga düellosunu izliyorlardı. Final maçından birinci olarak çıkan taraf alkışlarla şampiyon ödüllerini alarak aktiviteyi bitirdiler. Turkcell ekibi hem eğlendi hem de yoğun toplantı temposunun arasında bir nefes alarak düşen enerjilerini yükseltmişlerdi. Bol bol hatıra fotoğraf çektiren katılımcılar, günlerinin keyifli geçtiğini gülen yüzlerinden görebiliyorduk. Dev Jenga etkinliğinden oldukça memnun kalan katılımcılar çok eğlendiklerini bizlere sözlü olarak da söylediler.

M3 Works olarak Turkcell ekibi için gerçekleştirdiğimiz Dev Jenga etkinliği keyifli anlara sahne oldu. Katılımcıların büyük keyif aldığı etkinlikte katılımcılar arasındaki destek görülmeye değerdi. Jenganın başına geçen ekipler diğer arkadaşlarından destek gördükçe daha bir özgüvenli oynamaya başladılar.

Yer: Bodrum
Tarih: 02/08/2018

Turkcell Dev Jenga Turkcell Dev Jenga Turkcell Dev Jenga Turkcell Dev Jenga