M3 Works olarak Turcas için düzenlediğimiz Kokteyl Atölyesi etkinliği eğlenceli dakikalara ev sahipliği yaptı. Uzun yollardan gelen Turcas çalışanları Kokteyl Atölyesi ile keyifli anlar yaşadı. Katılımcılar alanında profesyonel olan barmenimizle birlikte farklı kokteyller hazırlayarak yeni tatlar keşfettiler.

M3 Works ailesi olarak 7 Nisan Salı akşamı Güral Sapanca’da 50 kişilik Turcas ekibi ile yaptığımız Kokteyl Atölyesi etkinliği renkli dakikalara ev sahipliği yaptı. Uzun yollardan gelen Turcas ekibi akşam saatlerinde otele vardıklarında büyük bir sürprizle karşılaştılar. Otelde onları bekleyen M3 Works ekibi katılımcılara yorgunluklarını atmaları için Kokteyl Atölyesi etkinliği gerçekleştirdi. Profesyonel barmenimiz eğlenceli bir gösteriyle açılış yaptı. Katılımcılar için hazırlanmış masalara geçen Turcas ekibi barmenimizin kısa bir bilgilendirme sonrası kokteyllerini yapmaya başladılar. Masalarda katılımcılarla birlikte kokteyller hazırlayan barmenimiz katılımcıların istekleri doğrultusunda değişik kokteyller yapılmasına yardımcı oldular. Atölye boyunca Turcas ekibinin birbiriyle olan iletişimi görülmeye değerdi. Kokteyl yapımı sırasında birbirlerine yardımcı olan katılımcılar ekip ruhunu geliştirirken iş birliği içerisinde hazırladıkları kokteylleri birlikte yudumlamanın keyfini çıkardılar. Ellerindeki malzemeleri yaratıcılıklarıyla birleştiren katılımcılar farklı tatlar yaratma konusunda oldukça başarılıydılar. Katılımcılar eğlencenin doruklarına çıkarken takım halinde çalışmanın verdiği mutluluk yüzlerinden okunuyordu.Ekip ruhunun gelişmesine katkı sağlayan etkinlik aynı zamanda katılımcıların motivasyonlarını arttırmada da önemli bir rol oynadı. Takım ruhuyla birlikte uyumlu çalışmayı ve iş birliğini de gerektiren kokteyl yapımı tat ve sunum olarak da katılımcıların yaratıcılıklarıyla daha da renklendi. İş birliği içerisinde takım olarak hazırlanan kokteyller Turcas çalışanlarının eğlence dolu anlar yaşamasına sebep oldu. Kurulan masalarda en başarılı kokteyli hazırlamak için yardımlaşarak çalışan katılımcılar eksik malzemeler konusunda da birbirlerine destek oldular. Ellerinde yeterli malzeme kalmayınca diğer takımlardan yardım alan katılımcılar uyumlu ve iş birliği içerisinde takım olarak sistemli çalışmanın nasıl olduğunu bizlere gösterdiler. Önceden birlikte çalışma fırsatı bulamayan kişilerin atölye boyunca birlikte çalışması ekip ruhunu geliştirirken, katılımcıların iletişim becerilerini arttırmada da önemli bir rol oynadı.

Beklentilerin her zaman üstünde olan Kokteyl Atölyesi etkinliği Turcas çalışanları tarafından takım olmanın tam anlamını yakalamış oldular. Enerjinin hep yüksek olduğu etkinlikte katılımcıların yüzündeki gülümseme yapılan etkinliğin doğru yerlere temas ettiğinin bir göstergesi olmuştur.

Yer: Güral Sapanca Wellness Park
Tarih: 03/04/2015

Turcas Kokteyl Atölyesi Turcas Kokteyl Atölyesi Turcas Kokteyl Atölyesi Turcas Kokteyl Atölyesi Turcas Kokteyl Atölyesi Turcas Kokteyl Atölyesi Turcas Kokteyl Atölyesi Turcas Kokteyl Atölyesi Turcas Kokteyl Atölyesi Turcas Kokteyl Atölyesi Turcas Kokteyl Atölyesi Turcas Kokteyl Atölyesi