M3 Works ekibi olarak 02 Mart 2016 Çarşamba günü Tofaş ekibi ile birlikte Body Percussion aktivitesini gerçekleştirdik. 200 kişilik Tofaş ekibiyle birlikte Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde buluştuk. Ne yapacakları hakkında hiçbir fikirleri olmayan katılımcılar heyecanla aktivitenin başlamasını bekliyordu.

Eğitmenimizin alana gelmesiyle birlikte aktivite başladı. Katılımcılara küçük bir gösteri sunan eğitmenimiz ardından ekiple birlikte egzersiz yapmaya başladı. Egzersizin ardından katılımcılar Body Percussion etkinliğine başlamaya hazırdı. Yavaş yavaş ısınan ekipler vücutlarını bir enstrüman olarak kullanmaya başladı.

Hep birlikte bir takım olarak uyumlu bir şekilde çalışmanın temel etmen olduğu Body Percussion aktivitesinde katılımcılar ilk başlarda başarılı olamadı. Fakat motivasyonlarını hiç kaybetmeyen ekip zamanla uyum içinde hareket etmeyi öğrendi. Giderek daha koordineli çalışan Tofaş ekibi eğitmenimizi bile şaşırtan bir performans sergiledi.

Yer: Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi / Bursa
Tarih: 02/03/2016

Tofaş Body Percussion Tofaş Body Percussion Tofaş Body Percussion Tofaş Body Percussion Tofaş Body Percussion Tofaş Body Percussion Tofaş Body Percussion Tofaş Body Percussion

YouTube video