M3 Works ekibi olarak The Dow Chemical Company ekibi ile birlikte Ritm Motivasyon Atölyesi’ni gerçekleştirdik. 80 kişiden oluşan The Dow Chemical Company ekibi oldukça heyecanlıydı. Life Port Otel’de bir araya geldiğimiz The Dow Chemical Company ekibi bir an önce Ritm Motivasyon Atölyesi’ne başlamak istiyordu. Ne yapacaklarını bilmeyen The Dow Chemical Company ekibi hazırlıkların tamamlanmasını bekliyordu. Oldukça heyecanlı oldukları gözlemlenen katılımcılar Ritm Motivasyon Atölyesi’ne hazırdı.

Eğitmenimizin alana gelmesiyle birlikte Ritm Motivasyon Atölyesi resmen başladı. İlk olarak kısa bir gösteri sergileyen eğitmenimiz katılımcıların hareketlenmesini sağladı. Takımlara ayrılan katılımcılar Ritm Motivasyon Atölyesi’nin ilk aşamasını gerçekleştirmişti. Egzersiz yapmaya başlayan katılımcılar ilk anlarda oldukça uyumsuzdu. Motivasyonları da aynı ölçüde düşen katılımcıların unutmaması gereken tek şey pes etmemeleriydi. Birlikte hareket etmeleri gerektiğini fark eden katılımcılar takım olmayı yeniden keşfetti. Hep birlikte hareket ederek sonuca ulaşacaklarını fark eden katılımcılar için hem eğlenceli hem de öğretici bir Ritm Motivasyon Atölyesi devam ediyordu.

The Dow Chemical Company ekibinin giderek uyumlu halde hareket etmeleri motivasyonlarını da arttırmıştı. Böylece motivasyonsuz ve uyumsuz hallerinden eser kalmayan The Dow Chemical Company ekibi ortaya mükemmel bir kompozisyon çıkarıyordu. Takım halinde tek bir ses çıkarıyor olmak katılımcıları oldukça mutlu ediyordu. Hem eğlenen hem de öğrenen katılımcılar çeşitli duyguları bir arada yaşıyordu.

Takım olmanın en önemli kurallardan biri olduğu Ritm Motivasyon Atölyesi’nde katılımcılar hep birlikte hareket etmeyi öğrendi. Böylece takım olmayı keşfeden katılımcılar uyumlu hareket etmeye de başlamıştı. Giderek daha uyumlu olan The Dow Chemical Company ekibi unutulmaz dakikalar geçiriyordu. Birlikte hareket ettikçe takım olduklarını anlayan ve daha çok eğlenmeye başlayan katılımcılar için oldukça farklı bir Ritm Motivasyon Atölyesi gerçekleşiyordu. İlk başlarda ki hallerinden eser kalmayan katılımcılar oldukça farklı bir deneyim yaşıyordu.

Gün sonuna yaklaştıkça heyecan giderek yükseliyordu. Sırada gün boyunca çalıştıklarını kaydetme sırası vardı. Eğitmenimizin direktifleriyle birlikte büyük kayıt başladı. Müthiş bir performans sergileyen The Dow Chemical Company ekibi eğitmenimizi bile şaşırttı. Hiç unutamayacakları anlar yaşayan katılımcılar bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. Sosyal medya hesapları üzerinden çekilen fotoğrafları paylaşmaya başlayan The Dow Chemical Company ekibi oldukça mutlu görünüyordu.

Yer: Life Port Hotel / Gebze
Tarih: 09/04/2016

The Dow Chemical Company Ritm Motivasyon Atölyesi The Dow Chemical Company Ritm Motivasyon Atölyesi The Dow Chemical Company Ritm Motivasyon Atölyesi The Dow Chemical Company Ritm Motivasyon Atölyesi The Dow Chemical Company Ritm Motivasyon Atölyesi The Dow Chemical Company Ritm Motivasyon Atölyesi The Dow Chemical Company Ritm Motivasyon Atölyesi The Dow Chemical Company Ritm Motivasyon Atölyesi The Dow Chemical Company Ritm Motivasyon Atölyesi The Dow Chemical Company Ritm Motivasyon Atölyesi The Dow Chemical Company Ritm Motivasyon Atölyesi The Dow Chemical Company Ritm Motivasyon Atölyesi The Dow Chemical Company Ritm Motivasyon Atölyesi The Dow Chemical Company Ritm Motivasyon Atölyesi The Dow Chemical Company Ritm Motivasyon Atölyesi The Dow Chemical Company Ritm Motivasyon Atölyesi