TAV ekibi ile birlikte düzenlediğimiz Gizli Görev etkinliği katılımcılara keyifli anlar yaşattı. M3 Works asistanları sabahın erken saatlerinde alana gelerek hazırlıklarını tamamlamıştı. Takımlara ayrılan ekipler sırayla zorlu parkurları geçmeye çalışıp ajan olmaya çalıştılar.

4 Ekim 2019 Cuma günü, TAV ekibiyle birlikte Sarıyer’de harika bir Gizli Görev aktivitesine imza attık. 10 takımdan oluşan TAV ekibi heyecanla aktivitenin başlamasını bekliyordu. Sabahın erken saatlerinde bütün hazırlıklarını tamamlayan M3 Works ekibi aktiviteye hazırdı. Sunucumuzun açılış konuşmasını yapmasının ardından takımlara ayrılan TAV ekibi hızla onlara verilen görevleri tamamlamaya başladı. Sırasıyla Gizli Görev’in bütün görevleri yerine getiren takımlar aktiviteye başladı. Aktivite uzun, yorucu ve bir o kadar da eğlenceliydi. Gittikleri her noktada farklı görevler bulan takımlar takım olmayı ve birlikte hareket etmeyi yeniden hatırladı. Çünkü görevleri ancak birlikte hareket ederlerse başarabileceklerinin farkına varan takımlar bir ve tek oldu. Bütün olmayı başaran ekipler aynı zamanda takım olarak görevleri tamamlamaları gerekmekteydi. Hızlı olanın değil görevleri tam ve eksiksiz yapanın birinci olduğu Gizli Görev Kahramanlar Okulu aktivitesinde heyecan ilk baştan son ana kadar hiç düşmedi. Başlarda çok fazla başarılı olamayan ekipler etkinlik ilerledikçe takım olmaya daha çok kavrayarak başarı oranları arttırdı. Aktivitenin sonuna yaklaştıkça heyecan da doruk noktaya ulaştı. Dereceye girenlerin belirlenmesiyle birlikte ödül törenine geçildi. Dereceye giren takımlara madalyaları ve çeşitli ödüller verildi. Hiç unutamayacakları anıları fotoğraf ve videolarla ölümsüzleştiren takımlar oldukça mutlu bir şekilde alandan ayrıldı.

M3 Works olarak TAV ekibi için gerçekleştirdiğimiz Gizli Görev etkinliği başladığı andan itibaren enerjisi hiç düşmeyen bir aktivite oldu. Takımlara ayrılan TAV ekibi kendi içlerinde koordinasyonu ve ekip uyumunun önemini bu etkinlikle bir kez daha hatırlamış oldu.

Yer: Sarıyer

Tarih: 4 Ekim 2019