M3 Works olarak Sysmex ile yaptığımız Ritm Motivasyon Atölyesi etkinliği rengarenk anlara sahne oldu. Eğlenceli geçen aktivitede Sysmex ekibi aynı zamanda takım ruhunu yeniden hatırlamış oldular. Ritm Motivasyon Atölyesi etkinliğin başından sonuna kadar katılımcılar tarafından enerjisini hep en üst seviyede tutmuştur.

12 Haziran 2015 Cuma günü İstanbul, Beşiktaş’ta 35 kişilik Sysmex çalışanları ile yaptığımız Ritm Motivasyon Atölyesi aktivitesi keyif dolu bir şekilde başladı. O gün Sysmex ekibi için güzel ve eğlenceli bir gün başlıyordu. Sysmex ekibi hiçbir şeyden habersiz etkinlik alanına geldiler, burada ne yapacakları hakkında fikirler yürüten katılımcılar alanda oturacakları yerlere dikkatli baktıklarında daha önceden M3 Works asistanları tarafından konulmuş enstrümanları gördüler. İlk önce enstrümanları inceleyen katılımcılar daha sonrasında ise eğitmenimizin gelmesiyle etkinliğe başlanmış oldu. 3 gruba ayrılan katılımcılar 1. Grupta tef, 2. Grupta darbuka ve 3. Grupta marakas olmak üzere toplam üç çeşit enstrüman aletleri olan etkinlikte, eğitmenimiz önce ritim enstrümanlarını katılımcılara tanıtıp neler yapacaklarını anlattı. Başlangıçta biraz egzersiz yaptıran eğitmenimiz daha sonra müzik aletlerine geçti. Enstrümanların nasıl çalınacağını gösteren eğitmenimiz daha sonra katılımcılardan çalmasını istedi, ilk denemeleri çokta başarılı olmayan katılımcılar birkaç tekrardan sonra doğru ritmi bularak ve tek bir ses çıkararak ilk aşamayı başarıyla tamamladılar. Üzerlerindeki o çekingen havayı kıran katılımcılar artık tam olarak kendilerini etkinliğe verebiliyorlardı. Takım olmanın, birlikte hareket etmenin ve motivasyonu hep yüksek tutmanın formülünü keşif eden Sysmex çalışan artık Ritm Motivasyon Atölyesi etkinliğini daha sağlıklı bir şekilde gerçekleştiriyorlardı. Enstrümanlarla daha ileri bir seviyeye geçen katılımcılar biraz daha zorlu aşamaya geçtiler, bu aşamalarında üstesinden takım olarak gelerek başarılı bir çalışma sergileyen katılımcılar, ritim enstrümanlarını çalmaya başladıkça etkinlikten daha da çok zevk almaya ve daha çok kenetlenmeye başladılar. Belirli bir seviyeye geldikten sonra ortaya çıkan kompozisyonu çalışan katılımcılar içlerindeki müzisyen ruhlarını ortaya çıkardılar. Eğitmenlerimizin bile hayran kaldığı katılımcılar beklentilerin üstünde bir performans sergileyerek eğitmenlerimizden büyük beğeni topladı.

M3 Works olarak Sysmex ekibine yapmış olduğumuz Ritm Motivasyon Atölyesi etkinliği katılımcıları eğlendirdiği kadar takım olmanın, birlikte hareket etmenin, ekip olmanın önemini tekrardan hatırlattı.

Yer: Beşiktaş
Tarih: 12/06/2015

Sysmex Ritm Motivasyon Atölyesi Sysmex Ritm Motivasyon Atölyesi Sysmex Ritm Motivasyon Atölyesi Sysmex Ritm Motivasyon Atölyesi Sysmex Ritm Motivasyon Atölyesi Sysmex Ritm Motivasyon Atölyesi Sysmex Ritm Motivasyon Atölyesi Sysmex Ritm Motivasyon Atölyesi Sysmex Ritm Motivasyon Atölyesi Sysmex Ritm Motivasyon Atölyesi Sysmex Ritm Motivasyon Atölyesi Sysmex Ritm Motivasyon Atölyesi Sysmex Ritm Motivasyon Atölyesi Sysmex Ritm Motivasyon Atölyesi Sysmex Ritm Motivasyon Atölyesi Sysmex Ritm Motivasyon Atölyesi

YouTube video