M3 Works olarak Sysmex ekibiyle düzenlemiş olduğumuz Kokteyl Atölyesi etkinliğimiz takım çalışması dahilinde renkli ve keyifli görüntüler ortaya çıkardı. Kokteyl Atölyesi etkinliğimizde Sysmex ekibi moderatörlerimiz eşliğinde kendilerine verilen malzemelerle en güzel kokteyli yapmaya çalıştılar.

Beşiktaş’ta 12 Haziran 2015 Cuma günü Sysmex ekibi ile Kokteyl Atölyesi etkinliği 35 kişinin katılımı ile gerçekleşti. Kokteyl Atölyesi etkinliğimizde Sysmex çalışanları farklı gruplar halinde bir takım olarak, tecrübeli ve ödüllü barmenimizden kokteyl yapımının inceliklerini öğrenerek birbirinden farklı ve bir o kadar lezzetli kokteyller hazırladılar.

Kokteyl Atölyesi etkinliğinde yer alan Sysmex çalışanları birbirinden farklı takımlara ayrılıp farklı karışımlar hazırlayıp, bu karışımların lezzetli olabilmesi için işin inceliklerini deneyimli barmenlerimizin kontrolünde hazırlamaya başladılar. Kokteyl Atölyesi sırasında deneyimli barmenlerimizin kontrolünde Sysmex ekibine verilen malzemelerle katılımcılar alkollü veya alkolsüz kokteylleri yapmak için çok ince ve sistemli bir şekilde çalıştılar.

Yer: Beşiktaş
Tarih: 12/06/2015

Sysmex Kokteyl Atölyesi Sysmex Kokteyl Atölyesi Sysmex Kokteyl Atölyesi Sysmex Kokteyl Atölyesi Sysmex Kokteyl Atölyesi Sysmex Kokteyl Atölyesi Sysmex Kokteyl Atölyesi Sysmex Kokteyl Atölyesi Sysmex Kokteyl Atölyesi Sysmex Kokteyl Atölyesi Sysmex Kokteyl Atölyesi Sysmex Kokteyl Atölyesi Sysmex Kokteyl Atölyesi Sysmex Kokteyl Atölyesi Sysmex Kokteyl Atölyesi Sysmex Kokteyl Atölyesi

YouTube video