YouTube video

STM çalışanları için ikinci kez gerçekleştirdiğimiz Gizli Görev Kahramanlar Okulu etkinliği katılımcılara keyifli anlar yaşattı. Katılımcıların takım olmayı ve birlikte hareket etmenin önemini yeniden hatırlayarak zorlu parkurları bitirip etkinliği başarılı bir şekilde tamamladılar.

Mart 2019 tarihinde STM ekibi ile etkinliğin gerçekleşeceği alanda buluştuk. M3 Works asistanları sabahın erken saatlerinde alana gelerek hazırlıklarını tamamlamıştı. Takımlara ayrılan ekipler sırayla parkurları geçmeye başladılar. Görev kartlarını alan ajan takımı üyeleri şifreli yazıları çözmeye çalıştılar. Takımlara verilen ezersiz parkurlar takım içi iletişimlerini güçlendiren ekipler heyecanla parkurlara geçti. Birbirinden zorlu ve eğlenceli parkurlar oyunlarından oluşan etaplar her takım tarafından tamamlandıktan sonra parkuru en kısa sürede tamamlayan takıma birincilik ödülü verildi. Kendilerine verilen görevleri kısa sürede başarılı bir şekilde tamamlamaya çalışan STM ekibinin etkinlik boyunca iletişim bağları kuvvetlendi. Her takım görevleri başarıyla tamamlamak için üzerine düşen sorumlulukları yerine getirdi. Takım olmayı ve takım motivasyonunu artırma ayrıca şirket uyumunu sağlama gibi etkileri olan Gizli Görev aktivitesi boyunca STM ekibi iş birliği içerisinde çalıştılar. İlk başlarda Gizli Görev Kahramanlar Okulu etaplarında zorlanan katımcılar, ilerleyen zamanlarda etaplarda takım halinde hareket etmenin işleri daha da kolaylaştırdığını hatırlayınca işleri daha kolaylaştı. Zorlu etapları birbirleriyle yardımlaşarak tamamlayan katılımcılar yorucu ama bir o kadar eğlenceli oyunları başarıyla tamamladılar.

M3 Works olarak STM ekibi için ikinci kez gerçekleştirdiğimiz Gizli Görev Kahramanlar Okulu etkinliği katılımcılar tarafından oldukça beğenilen bir aktivite oldu. Başladığı andan itibaren enerjisi hiç düşmeyen etkinlikte katılımcılar etkinliğin tadındı çıkardılar. Takım olmanın birlikte hareket etmenin önemini bir kez daha hatırlayan katılımcılar, gün sonunda oldukça mutlu olan bir ruh hali ile unutamayacakları anıları fotoğraf ve videolarla destekledi.

Yer: Güral Sapanca Wellness Park
Tarih: 30/03/2019

STM 2 Gizli Görev Kahramanlar Okulu STM 2 Gizli Görev Kahramanlar Okulu STM 2 Gizli Görev Kahramanlar Okulu STM 2 Gizli Görev Kahramanlar Okulu