Hadi ekranlarınızın başına geçin ve bir oyun oynayalım! ⏹⏺🔼 Kurallar oldukça basit; takımınızla bir olup eğlencenin tadına varmak! 🙌🏻 Son dönemlerin en popüler dizilerinden olan SquidGame’in özgün uyarlaması ile heyecanlı bir takım aktivitesine hazır mısınız? Askerlerimiz birbirinden keyifli oyunları oynatmak için ekibinizi bekliyor 👹 Online ve fiziksel Squid Game Takım Aktivitesi’ni mutlaka deneyimlemelisiniz! 🥳🥳

Askerlerimiz, yöneticimiz, maskelerimiz, kırmızı tulumlarımız ve oyunlarımız hazır peki ya siz ?

M3 Works olarak sizlere son zamanların en popüler dizilerinin arasında yer alan Squidgame oyununu çalışma arkadaşlarınız ile beraber oynama fırsatı sunuyoruz.  Ekip olarak birçok ülkede izlenme rekorları kıran, yeni sezonunu merakla beklediğimiz Squid Game evrenine girerek oyunun bir parçası oluyorsunuz. Oyuna devam etmek için en önemli kural ise takım olabilmek. Bazen bireysel olarak yeteneklerinizin ön plana çıkacağı oyunlar bulunsa da büyük ödüle ulaşmak için uyum içerisinde hareket edebileceğiniz bir takımınız olmalı. Firma çalışanlarınızla  eğlencenin dibine vuracağı  etkinliğimizde en önemlisi ekip içi uyumunun, takım motivasyonunun, yardımlaşmanın, birbirlerine karşı olan güvenlerinin artmasını sağlamaktayız.

YouTube video

Simsiyah kıyafetleri ve ürkütücü sesiyle sizleri karşılayan yöneticimiz, her oyunun başında kırmızı tulumları ve maskeleri ile tam kostüm olan askerlerimiz, gerilimi arttıran jenerik müziği ile beraber farklı bir dünyanın içine girerek etkinliğe hazır duruma gelmekteyiz. Ardından büyük bir heyecanla oyunun başlamasını bekleyen katılımcılar takımlara ayrıldıktan sonra “Yeşil ışık, kırmızı ışık” oyunumuz ile beraber etkinliğimiz başlamaktadır. Dizide görmüş olduğunuz oyunlara M3 Works’un sihirli elinin değmesiyle daha rekabetçi ve eğlenceli hale gelmesiyle katılımcılara unutulmaz bir gün yaşatmaktayız.

Fiziksel koşullarının yanı sıra Online olarak gerçekleştirilen Squid Game etkinliğimizi Zoom, Webex, Teams, Google Meet veya size özel tasarlanan web sitesi üzerinden gerçekleştirebilmekteyiz. Oyun ekipmanlarınızı tam set halinde çalışanlarınıza ulaştırdıktan sonra dijital olarak Squid Game heyecanını tadıyoruz. İstediğiniz kişi sayısına göre göre katılım sağlayabildiğiniz etkinliğimiz de ilk olarak takımlar halinde farklı odalara ayrılarak hem bireysel hemde takım olarak mücadele ediyoruz.

24 Ocak 2022 tarihinde İlaç firması ile beraber  Zoom uygulaması üzerinden Online Squid Game etkinliğimizi  36 katılımcıyı 4 Farklı takıma bölerek gerçekleştirdik. İngilizce olarak geçen etkinliğimizde hem çok verimli bir takım aktivitesi gerçekleştirmiş olduk hemde eğlenmenin dibine vuran katılımcıların motivasyonlarını artırmayı başardık. Etkinlik sonunda duygularını paylaşan takımcılar mutlulukları yüzlerinden okunuyordu.