Ritmi hisset ve eğlence başlasın! 🥳Ritmbox Ritim Atölyesi’nde önce ekibinize perküsyon eğitimi veriyor ve ardından herkesin kendi enstrümanını seçmesiyle gösteri hazırlıklarına başlıyoruz! Ve son ki üç dööört konser vakti 🥁🎶 Zamanın nasıl geçtiğini anlamayacağınız bu eğlenceli atölyemizle ekibinizin enerjisinin nasıl arttığına tanıklık etmek ister misiniz?

Ritmi hissetmeye hazır mısınız !

Ritim atölyemiz ile beraber çalışma arkadaşlarınız ile kendi firmanızın orkestranızı kurma zamanı. Takım halinde hareket etmenini önemini en çok hissettiğimiz etkinliklerimizin başında gelen Ritim atölyemizde hem katılımcılar daha önce kullanmadıkları müzik enstrümanlarını kullanma fırsatı yakalarken hem de ortaya çıkan renkli anlarla verimli bir şekilde vakit geçirmeye imkan bulacaklardır. Takım motivasyonunun doruklara çıktığı kahkahaların melodilere karıştığı etkinliğimizin takım olarak hem beraber hareket etmenin, ekip içi iletişimi güçlendirerek paylaşımda bulunmanın önemini vurgulamaktadır.

 

“Enstrümanları tek başınıza ve kontrolsüz çalarsanız gürültü, takım halinde ve planlı çalığınızda ise ortaya hepimizi mest eden melodiler ve müzik çıkmaktadır.” Sözü ile atölyemize başlayan eğitmenimiz ilk olarak katılımcılara daha önce dağıtılmış olan müzik aletlerini tanıtarak püf noktaları ile ilgili bilgiler vermesiyle eğitim başlamaktadır. Perküsyon eğitimi tamamladıktan sonra katılımcılar müzik aletlerini daha yakında tanımasıyla beraber doğru ritimleri bularak güzel bir ses çıkarmayı başlamaktadırlar.Belirli bir seviyeye geldikten sonra ise ortaya çıkan kompozisyonu çalışan katılımcılar içlerindeki müzisyen ruhlarını ortaya çıkartarak kulağa hoş gelen bir melodi ortaya koymaktadırlar. Atölye boyuncu eğlenceli sunumu ile katılımcıların konsantrasyonunu canlı bir noktada tutan eğitmenimiz yaptığı solo çalışmalar ile kulaklarımızın pasını silmektedir.Etkinliğimizin sonlarına yaklaştığımız da ise artık tek bir vücut gibi hareket eden şirket orkestrası ritim aletlerini çalarak konser vermeye hazır hale gelmektelerdir. Katılımcılar arasında kendine güvenen veya arkadaşlarının ısrarına dayanamayan birkaç kişinin de sahneye çıkmasıyla beraber gösteri daha ihtişamlı bir hal almaktadır. Eğitmenimizin anonsu ile profesyonel kamera eşliğinde 3 2 1 kayıttt diyerek başlatılan ve tüm ekibin bir bütün halinde hareket ettikleri konserimiz başlıyor ve katılımcılar bir daha unutamayacakları bu eşsiz deneyimi yaşamış oluyorlar.Atölye sonunda ise eğer isterseniz katılımcılar kullanmış oldukları enstrümanlar hediye edilerek güzel bir hatıra bırakmış oluyoruz.

Ekip içi buz kırıcı, motivasyonu arttırıcı, konsantrasyonu yükselten, yüksel enerjili, takım çalışması ve işbirliğini arttırıcı gibi bir çok açıdan firma çalışanlarınıza katkı sağlayarak verimli bir atölye olan Ritim Atölyemizi 14.01.2022 tarihinde sektöründe öncü olan firmanın üst düzey yöneticileri ile beraber çok keyifli bir şekilde gerçekleştirdik. M3 Works ekibi olarak katılımcılara özel olarak dizayn edilen enstrümanları hediye ederek bu güzel günden bir hatıra bırakmış olduk. Hediye alan katılımcılardan enstrümanlara olan ilgi beraber içlerinde ki müzisyenin farkına varanlardan ise müzik ile ilgili çalışmalarına devam edeceklerinin sözünü aldık. Etkinlik esnasında ve özellikle bitiminden sonra ise ortaya çıkan eğlenceli görüntülerinin ardından ise takım halinde hareket etmenin önemini kavrayan firma çalışanları ise toplu bir şekilde son selfilerini de çekerek etkinliği bitirmiş olduk.