sosyalmesafelietkinlikler

Türkiye’nin yeni normal geçiş sürecinde M3 Works sosyal mesafeli etkinlikler ile motivasyon katmaya  devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Çevre ve Şehircilik Bakanlığının düzenlemiş olduğu etkinlik kapsamında gerçekleştirdiğimiz keçe atölyesi ilgi gördü. Sosyal mesafe kurallarının dikkate alındığı etkinlikte, katılımcılar kişisel hijyen kurallarını uyguladıktan sonra alana giriş yaptılar.

Millet bahçesi açılış töreninde yapmış olduğumuz sosyal mesafeli etkinlikte katılımcılar rengarenk keçelerden kendilerine kitap ayracı,toka,bileklik gibi nesneler yaptılar. Kişiler eğitmenin yardımıyla keçelerini yaparken, keçe hakkında bilgiler öğrendiler.

İlginizi Çekebilir: Sosyal Mesafeli Etkinlik Terraium Atölyesi

Keçe Nedir?

Keçe, bilinmekte olan en eski ürünlerden biridir. Koyun,tiftik keçisi,deve,lama gibi hayvanların tüylerinin su,sabun ve basınç ile sıkıştırılması sonucu oluşuyor. Sıkıştırılmış yün olarak bilinen keçeler farklı renklerde olabilir. Tamamen doğal olan keçe,bir çok süs eşyasında kullanılmaktadır.

Sizlerde keçe atölyemiz ve diğer sosyal mesafeli etkinliklerimiz hakkında bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.