M3 Works ekibi olarak Define Avı aktivitemizi bu sefer Skretting ekibi ile birlikte gerçekleştirdik. 10 Mart 2016 Perşembe günü Bodrum’da bir araya geldiğimiz Skretting ekibinin ne yapacağımız hakkında hiçbir fikri yoktu. 6 kişiden oluşan katılımcı grubu bir an önce aktiviteye başlamak istiyordu.

Sunucumuzun alana gelmesiyle birlikte aktivite başladı. İki gruba ayrılan katılımcılar heyecanla Define Avı aktivitesine başladı. QR kod kullanarak bir sonraki aşamaya geçecek olan katılımcılar farklı noktalardan Define Avı aktivitesine başladı.  Katılımcıları her noktada çeşitli görevler ve sorular bekliyordu. Sırasıyla noktalarına ulaşan takımlar ilk görevlerini yerine getirmeye başladı. Her yerine getirilen görevden sonra selfie çekilmesi kuralı vardı.

Hızlı olanın değil soruları doğru cevaplayıp görevleri eksiksiz yerine getiren takımın kazanacağı Define Avı’nda heyecan bir kez olsun azalmadı.  Takım halinde hareket ederek sonuca ulaşan Skretting ekibi takım olmanın önemini hemen kavradı ve birlikte hareket ederek sonuca ulaşmayı başardı. Takım çalışmasının yanı sıra aynı zaman da çevreyi dolaşarak keşfetmeyi amaçlayan Define Avı aktivitesinde heyecan bir an olsun azalmadı.

Takım çalışmasının en farklı örneklerinden biri olan Define Avı aktivitesi hem fiziksel hem de zihinsel uğraş gerektiren görevlerden oluşuyordu. Her aşama da birbirinden farklı ve heyecanlı görevler yerine getiren katılımcılar için hem eğlenceli hem de öğretici bir Define Avı aktivitesi gerçekleştiriyordu.

Birlikte hareket ederek sonuca ulaşan Skretting ekibinde takımlar yavaş yavaş Define Avı aktivitesini tamamlıyordu. Birbiri ardına son noktada toplanmaya başlayan takımlar da birinciliği hangi takımın kazanacağı merak konusuydu. İlk gelenin değil bütün soruları doğru yanıtlayan ve görevleri eksiksiz yerine getiren takımın kazanacağı Define Avı aktivitesinde heyecan doruk noktaya ulaşmıştı. Heyecanla sonucun açıklanmasını bekleyen katılımcılar için büyük bir merak konusuydu. Birinci olan takımın açıklanmasıyla birlikte coşku seviyesi daha da arttı. Kazanan takıma ve dereceye giren takıma ödülleri verildi. Her aşamada bolca fotoğraf çektiren katılımcılar hiç unutamayacakları anlar yaşadı. Oldukça mutlu oldukları gözlemlenen Skretting ekibi oldukça farklı bir Define Avı aktivitesi gerçekleştirmişti.

Yer: Bodrum
Tarih: 10/03/2016

Skretting Define Avı Skretting Define Avı Skretting Define Avı Skretting Define Avı Skretting Define Avı Skretting Define Avı Skretting Define Avı Skretting Define Avı Skretting Define Avı Skretting Define Avı Skretting Define Avı Skretting Define Avı

YouTube video