Bir sağlık firması ile gerçekleştirdiğimiz Tekerlekli Sandalye Fabrikası katılımcılar tarafından büyük ilgi gördü. 13 Haziran 2019 Cumartesi  günü M3 Works ekibi olarak Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği’ndeki ihtiyaç sahiplerine bağışlanacak olan tekerlekli sandalye atölyesini 50 kişilik sağlık firmasıyla birlikte gerçekleştirdik. Kartal Titanic Otel’de düzenlenen etkinlik katılımcılara keyifli ve bir o kadar da duygusal anlar yaşattı. Bir sosyal sorumluluk projesi olan bu etkinlik katılımcıları bir hayli etkiledi. Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği’ndeki ihtiyaç sahiplerine bağışlanacak olan tekerlekli sandalyeler çalışanlar vasıtasıyla birleştirilerek sahiplerine ulaştı. Açılış konuşmasıyla birlikte etkinlik başlamış oldu. Öncelikle eğitmenimizin verdiği talimatlarla gruplara ayrılan katılımcılar hızla masaların başına giderek tekerlekli sandalyeleri birleştirmeye başladı. Çalışmalarına başlayan takımlar takım içi iletişimini sağlamaya çalışırken bir yandan da diğer takım arkadaşlarıyla olan iletişimlerine de dikkat ettiler. Zaman ilerledikçe takım çalışmasının öneminin farkına varan takımlar çalışmalarına hız kesmeden devam ettiler.

Etkinlik bir sosyal sorumluluk projesi olduğundan birleştirilen tekerlekli sandalyeler ihtiyaç sahiplerine iletilecekti. Bunun bilinciyle hareket eden katılımcılar tekerlekli sandalyeleri daha özenli ve keyifli yapıyordu. Zorlandıkları veya takıldıkları kısımlarda M3 Works asistanlarından yardım isteyen takımlar tekerlekli sandalyelerin mükemmel bir şekilde birleştirilmesi için ellerinden geleni yaptılar. Etkinliğin sonuna gelindiğinde ise her takım yaptığı tekerlekli sandalyenin yanına bir mektup yazarak hissettikleri duyguları dile getirdi.

Etkinlik bittiğinde katılımcılar ihtiyaç sahiplerine bağışlanacak olan tekerlekli sandalyeleri yapmış olmanın haklı gururunu yaşıyordu. Aynı zamanda birçok duygusal sahneye tanık olunan etkinlik katılımcılara takım olmanın ve birlikte hareket etmenin önemini bir kez daha hatırlattı.

Yer: Kartal Titanic Otel
Tarih: 13/06/2019

Sağlık Firması Tekerlekli Sandalye Fabrikası Sağlık Firması Tekerlekli Sandalye Fabrikası Sağlık Firması Tekerlekli Sandalye Fabrikası Sağlık Firması Tekerlekli Sandalye Fabrikası