M3 Works ekibi olarak Garanti BBVA ekibi ile birlikte Body Percussion aktivitesini gerçekleştirdik. 25 kişiden oluşan Garanti BBVA ekibi oldukça heyecanlıydı. Ne yapacakları hakkında hiçbir fikri olmayan katılımcılar bir an önce aktiviteye başlamak istiyordu.

Eğitmenimizin hazırlıklarını tamamlamasıyla birlikte Body Percussion aktivitesi resmen başladı. İlk olarak egzersiz yapmaya başlayan katılımcılar Body Percussion aktivitesine devam ediyordu. Body Percussion aktivitesinde en önemli detay kişinin vücudunu tanımasıydı. Parmaklarını oynatışı ve uyguladığı kuvvet sesi belirliyordu. Oldukça farklı bir deneyim yaşayan Garanti BBVA ekibi oldukça mutlu görünüyordu. Vücutlarını tanımanın yanı sıra takım olmayı da öğrenen katılımcılar birçok olguyu yeniden fark ediyordu. Takım olmanın inceliklerini, birlikte hareket etmeyi ve uyumlu olmayı yeniden keşfeden Garanti BBVA ekibi için hem eğlenceli hem de öğretici bir Body Percussion aktivitesi gerçekleşiyordu. Böylece kendilerini tanıma fırsatı yakalamanın yanı sıra birbirlerini de tanıma fırsatı yakalayan katılımcılar oldukça farklı bir aktivite geçiriyordu.

Vücutlarından daha önce duymadıkları sesleri çıkaran katılımcılar şaşkınlıklarını gizleyemedi. Bütün olmayı fark eden katılımcılar unutulmaz dakikalar geçiriyordu. Hep birlikte hareket etmeyi iyice kavrayan katılımcılar aynı zamanda doyasıya eğleniyordu. Takım çalışmasının en eğlenceli hali olan Body Percussion atölyesiydi. Eğlencenin yanın sıra birçok öğretici yanı da bulunan Body Percussion Garanti BBVA ekibi için unutulmazdı.

Toplantı arasında gerçekleşen Body Percussion aktivitesi katılımcıların rehavetini de önlemiş oldu. Öğle arasından dönüşte yapılan Body Percussion katılımcıların kendilerine gelmesini sağladı. Hiç unutamayacakları dakikalar geçiren katılımcılar oldukça mutlu görünüyordu. Çalışmalarını yavaş yavaş tamamlayan Garanti BBVA ekibi için sırada ikinci aşama yani kayıt aşaması vardı. Kısıtlı bir süre zarfında çalıştıklarını kaydedecek olan katılımcılar bu duruma oldukça heyecanlanmıştı. Prova kayıtlarının alınmasıyla birlikte büyük kayıt başladı. Eğitmenimizin direktifleriyle hep birlikte hareket eden Garanti BBVA ekibi müthiş bir kayıt ortaya çıkardı. Çıkan sonuçtan oldukça mutlu olan katılımcılar fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi. Doyasıya eğlenen katılımcılar Body Percussion’un sona ermesiyle birlikte toplantılarına devam etti.

Yer: Kemerburgaz / İstanbul
Tarih: 12/06/2019

Garanti BBVA Body Percussion Garanti BBVA Body Percussion Garanti BBVA Body Percussion Garanti BBVA Body Percussion