Aynı gün Mozaik Tablo etkinliğinde muazzam bir tablo oluşturan Redbull ekibi bu defa yeteneklerini Ritm Motivasyon Atölyesi’nde gösteriyor. Daha önceki Mozaik Tablo etkinliğinde olduğu gibi yine Ritm Motivasyon Atölyesi etkinliği lokasyon olarak bir doğa harikası Kapadokya’da gerçekleştirildi. 15 kişilik Redbull ekibinin katılımı ile gerçekleşen Ritm Motivasyon Atölyesi etkinliği doğa ile buluştuğu anda bitmesi istenilmeyen dakikalara dönüştü.

Hem takım çalışması yapmak, hem yetkinliklerinin farkına varmak, hem de kulakların pasını silmek istiyen Redbull ekibi Ritm Motivasyon Atölyesi için kendilerini çoktan hazırlamıştı. Hilton Otel’de gerçekleşen Ritm Motivasyon Atölyesi etkinliği M3 Works perküsyon hocalarının önderliğinde başladı. M3 Works tarafından tedarik edilen çeşitli ritm aletleri ile Ritm Motivasyon Atölyesi’nde her birey mikro boyutta kendinden sorumlu olarak hareket ederken makro boyutta takım düzenine uymak durumundadır. Otokontrol gücünü artırarak takım çalışması önemini vurgulayan ve motivasyon artışı sağlayan Ritm Motivasyon Atölyesi etkinliği sayesinde katılımcıların özgüvenleride arttı. Kendi çaldıkları enstruman sayesinde Ritm Motivasyon Atölyesi takımı içindeki önemlerinin farkına vardılar. Bunu iş hayatı ile bağdaştırılması sonucunda ekip olmanın hep birlikte hareket etmenin önemi bir kez daha vurgulandı. Ritmin evrenselliğini içlerinde bastırdıkları sanatçı ruhlarını takım çalışmasına aktaran Redbull ekibi Ritm Motivasyon Atölyesi‘ni M3 Works perküsyon hocaları eşliğinde bir konser havasına dönüştürdü. Sırayla kendilerine verilen ritm aletlerini kullanılması öğretildikten sonra hep birlik içinde Ritm Motivasyon Atölyesi etkinliği için dinlemeye değer bir Ritm oluşturdular.

Eğlence ve motivasyonun had safada olduğu Ritm Motivasyon Atölyesi etkinliğinde katılımcılar M3 Works perküsyon hocasını büyük bir dikkatle dinledi. Hangi ritmin nerede girmesi ve nasıl çalınması gerektiğine dair anlatımlar yapıldıktan sonra artık Ritm konseri hazırdı. Alınan birkaç prova sonrasında bütün sesler mükemmel bir uyum içinde Ritm Motivasyon Atölyesi‘nde kulakların pasını sildi. Oldukça keyifli ve eğlenceli geçen Ritm Motivasyon Atölyesi etkinliği katılımcıların güler yüzleri ve enerjisi ile unutulmaz bir motivasyon etkinliği oldu. Takım çalışması önemini vurgulayan Ritm Motivasyon Atölyesi etkinliğinde Redbull çalışanları bol bol fotoğraf çekmeyi de ihmal etmedi.

Yer: Kapadokya
Tarih: 14/05/2015

RedBull Ritm Motivasyon Atölyesi RedBull Ritm Motivasyon Atölyesi RedBull Ritm Motivasyon Atölyesi RedBull Ritm Motivasyon Atölyesi RedBull Ritm Motivasyon Atölyesi RedBull Ritm Motivasyon Atölyesi RedBull Ritm Motivasyon Atölyesi RedBull Ritm Motivasyon Atölyesi

YouTube video