M3 Works ailesi olarak PSA Finans ekibi ile gerçekleştirdiğimiz M3 Challenge aktivitesi renkli ve bir o kadar da eğlenceli anlara sahne oldu. PSA Finans çalışanları ile buluştuğumuz alanda aktivitenin başlamasıyla kıyasıya bir yarışa sahne oldu. Bu büyük yarışın ardından finalde kazanan takıma ödülleri verilerek taçlandırıldı.

15 Temmuz 2018 Pazar günü, Casa Lavanda Otel’de PSA Finans ile gerçekleştirdiğimiz M3 Challenge aktivitesi enerjisi üst seviyelerde başlayan bir aktivite oldu. Daha önceden birbirini tanıyan ekip M3 Challenge oyunu ile adeta kıyasıya yarıştı. M3 Works ekibinin kurulumu bittikten sonra toplantıdan çıkan PSA Finans üyeleri aktivite alanına geldiklerinde parkurları görünce ne yapacaklarını düşünmektelerdi. M3 Works moderatörü sahneye çıkıp yapacakları oyunu ve geçecekleri parkurları tek tek anlattıktan sonra PSA Finans çalışanlarının kafalarındaki soru işaretleri yavaşça gitmeye başlamıştı. 2 takıma ayrılan ekip ilk parkurlarının başına geçerek yarışmaya başladı. Parkurları takım halinde geçen PSA Finans çalışanları büyük rekabete sahne olan bir yarış çıkardı. Parkurları sırasıyla geçen takımlar tüm etapları bitirdikten sonra topladıkları puanları hesaplanarak birinci olan takım belirlenmiş oldu. Final kısmında birinci olan takımı açıklayan sunucumuz birinci takıma ödüllerini teslim ederek hatıra fotoğrafı çekildiler. Aktiviteden büyük keyif alan PSA Finans ekibi etkinliğin bitmesi ile aktivite alanında yüzleri gülen bir şekilde ayrıldılar.

Takım olmanın önemini, takım olunca zorlukların üstesinden ne kadar kolay gelindiğini bir kez daha hatırlamış oldular. Etkinliğin başında zorlanan takımlar daha sonrasında takım halinde hareket etmeyi hatırlayınca işleri daha da kolaylaşmış oldu. Günün sonunda katılımcıların farkına vardığı ve hatırladığı birlikte hareket edip, takım halinde ilerlemenin önemini kendileri de gördüler.

Yer: Casa Lavanda Otel
Tarih: 15/07/2018

PSA Finans M3 Challenge PSA Finans M3 Challenge PSA Finans M3 Challenge PSA Finans M3 Challenge