9 Ocak 2016 Cumartesi günü Pierre Fabre ekibi ile birlikte Company Rally etkinliğini düzenledik. 50 kişiden oluşan katılımcılar oldukça heyecanlı görünüyordu. Bir an önce Company Rally aktivitesine başlamak istiyordu.

Sunucumuzun açılış konuşmasını yapıp Company Rally aktivitesi hakkında kısa bilgiler sunmasıyla birlikte katılımcılar takımlara ayrıldı. Kendilerine verilen malzemelerle en iyi aracı üretecek olan Pierre Fabre ekibi hızla Company Rally aktivitesine başladı.

En önemli kuralın takım içi iletişim olduğu Company Rally aktivitesinde takımlar birlikte hareket etmenin önemini bir kez daha keşfetti. Birlikte hareket etmenin gücünün farkına varan katılımcılar için oldukça eğlenceli bir Company Rally aktivitesi devam etmekteydi.

Yaratıcılığın ve tasarımın bir arada olduğu Company Rally aktivitesinde aynı zamanda kullanılabilirlikte önemliydi. Çünkü katılımcılar ürettikleri araçlarla yarışacaktı. Hazırlıklarını tamamlayan takımlar yarışa başladı. Kıyasıya bir rekabetin olduğu Company Rally aktivitesinde birinciye kupası verildi. Katılımcılar hiç unutamayacakları anılar yaşadı.

Yer: Antalya
Tarih: 09/01/2016

Pierre Fabre Company Rally Pierre Fabre Company Rally Pierre Fabre Company Rally Pierre Fabre Company Rally Pierre Fabre Company Rally Pierre Fabre Company Rally Pierre Fabre Company Rally Pierre Fabre Company Rally Pierre Fabre Company Rally Pierre Fabre Company Rally Pierre Fabre Company Rally Pierre Fabre Company Rally Pierre Fabre Company Rally Pierre Fabre Company Rally Pierre Fabre Company Rally Pierre Fabre Company Rally

YouTube video