M3 Works olarak P&G ekibiyle düzenlemiş olduğumuz Kokteyl Atölyesi etkinliğimiz takım çalışması dahilinde renkli ve keyifli görüntüler ortaya çıkardı. Kokteyl Atölyesi etkinliğimizde P&G ekibi moderatörlerimiz eşliğinde kendilerine verilen malzemelerle en güzel kokteyli yapmaya çalıştılar.

Heybeliada’da 20 Ağustos 2015 Perşembe günü P&G ekibi ile Kokteyl Atölyesi etkinliği 25 kişinin katılımı ile gerçekleşti. Kokteyl Atölyesi etkinliğimizde P&G çalışanları farklı gruplar halinde bir takım olarak, tecrübeli ve ödüllü barmenimizden kokteyl yapımının inceliklerini öğrenerek birbirinden farklı ve bir o kadar lezzetli kokteyller hazırladılar.

Kokteyl Atölyesi etkinliğinde yer alan P&G çalışanları birbirinden farklı takımlara ayrılıp farklı karışımlar hazırlayıp, bu karışımların lezzetli olabilmesi için işin inceliklerini deneyimli barmenlerimizin kontrolünde hazırlamaya başladılar. Kokteyl Atölyesi sırasında deneyimli barmenimizin kontrolünde P&G ekibine verilen malzemelerle katılımcılar alkollü veya alkolsüz kokteylleri yapmak için çok ince ve sistemli bir şekilde çalıştılar.

Yer: Heybeliada
Tarih: 20/08/2015

P&G Kokteyl Atölyesi P&G Kokteyl Atölyesi P&G Kokteyl Atölyesi P&G Kokteyl Atölyesi P&G Kokteyl Atölyesi P&G Kokteyl Atölyesi P&G Kokteyl Atölyesi P&G Kokteyl Atölyesi P&G Kokteyl Atölyesi P&G Kokteyl Atölyesi P&G Kokteyl Atölyesi P&G Kokteyl Atölyesi P&G Kokteyl Atölyesi P&G Kokteyl Atölyesi P&G Kokteyl Atölyesi P&G Kokteyl Atölyesi

YouTube video