M3 Works ekibi olarak Perfetti Van Melle ekibi birlikte oldukça keyifli bir aktivite gerçekleştirdik. Birbirinden keyifli anlara sahne olan Sürpriz Maket Atölyesi İstanbul’da gerçekleşti. Birçok olguyu yeniden keşfeden katılımcılar Sürpriz Maket Atölyesi için oldukça heyecanlıydı.

Legolar yardımıyla verilen görevleri tamamlayan takımlar ikinci aşamaya geçiyordu. İkinci aşama ise yapboz parçalarını doğru birleştirmekti. Az bir zaman diliminde kendilerine verilen görevlerini tamamlamaları gereken takımlar hem birbirlerine karşı hem de zamana karşı yarışıyordu. Tüm görevleri tamamlayan takım yarışı kazanıp sürpriz hediyeye ulaşacaktı. Böylece Sürpriz Maket Atölyesi’ni ilk bitiren takım yarışı kazanmış oldu. Daha önce böyle bir aktivite gerçekleştirmemiş olan katılımcıların mutlu oldukları gözlemlenebiliyordu. Finalde kazanan takıma ödülü verildi. Takım çalışmasının ve birlikte hareket edip koordineli hareket etmenin öneminin kavrandığı Sürpriz Maket Atölyesi’nde heyecan bir an olsun azalmadı ve enerji hep en üst seviyede devam etti. Katılımcılar hem eğlenceli hem de öğretici bir Sürpriz Maket Atölyesi gerçekleştiriyordu. Takım olma halinin en üst düzeye çıktığı Sürpriz Maket Atölyesi’nde katılımcılar aynı zaman da birbirlerini de yakından tanıma fırsatı yakaladı.

Becerikli oldukları taraflarının anlatma fırsatı yakalayan katılımcılar takım olarak bir ve bütün olmanın önemini iyice kavradı. Hep birlikte hareket ederek nasıl hızlı olunacağını da tekrardan hatırlayan katılımcılar hem eğlenceli hem de öğretici bir Sürpriz Maket Atölyesi gerçekleştirdi. Hep birlikte hareket ederek sonuca ulaşan katılımcılar unutulmaz anlar yaşadı. Hiç unutamayacakları anlar yaşayan katılımcılar oldukça mutlu görünüyordu. Takım olmanın öneminin kavrandığı Sürpriz Maket Atölyesi oldukça keyifli bir şekilde sona erdi.

Yer: İstanbul
Tarih: 17/05/2019

Perfetti Van Melle Sürpriz Maket Atölyesi Perfetti Van Melle Sürpriz Maket Atölyesi Perfetti Van Melle Sürpriz Maket Atölyesi Perfetti Van Melle Sürpriz Maket Atölyesi