M3 Works ekibi olarak AstraZeneca ekibi ile birlikte oldukça keyifli bir Logo Tablosu aktivitesini gerçekleştirdik. 16 kişilik bir ekip olan AstraZeneca ekibi Logo Tablosu aktivitesi için oldukça heyecanlıydı. 6 takımdan oluşan AstraZeneca ekibi hazırlıkların tamamlanmasıyla birlikte Logo Tablosu aktivitesine başladı. Takım çalışmasının ve birlikte hareket etmenin ne demek olduğunu yeniden kavrayacak olan AstraZeneca ekibi Logo Tablosu aktivitesine hızlı başladı. İlk olarak masaların üzerinde bulunan malzemelerle çizimlerine başlayan katılımcılar takım olmayı yeniden keşfetti. Takım içi iletişimin en üst düzeye çıktığı AstraZeneca ekibinde katılımcılar aynı zaman da oldukça eğlenceli bir aktivite de gerçekleştiriyordu.

Öğretici olmasının yanı sıra oldukça eğlenceli de olan Logo Tablosu’nda katılımcılar birbirinden keyifli dakikalar geçirdi. Kendi parçalarını tamamlayan katılımcılar bir süre sonra diğer takımlarla da iletişim kurmak zorunda olduklarını fark etti. Kendilerine düşen parçayı en iyi şekilde tamamlayan takımlar daha sonra bütünü oluşturabilmek için uyumlu olmaları gerektiğini anladı.

Çalışmalarına hız kesmeden devam eden AstraZeneca ekibi takım olmanın önemini ve koordineli hareket etmenin önemini kavradı. Hep birlikte hareket ederek sonuca ulaşan katılımcılar için bütünün nasıl olduğu merak konusuydu. Her takım kendilerine verilen parçayı en iyi şekilde tamamlıyordu aynı zaman da diğer takımlarla da etkileşim içinde oluyorlardı. Böylece ortaya bütün tablo çıkacaktı.

Çizimlerini tamamlayan yarışmacılar için ikinci aşamaya geçildi. Sırada boyama aşaması vardı. Yine de çalışmalarına hiç ara vermeyen katılımcılar aynı hızda Logo Tablosu aktivitesine devam ediyordu. Takım çalışmasının en iyi örneklerinden birinin gerçekleştiği Logo Tablosu’nda artık sona gelindi. Böylece takım olmanın ve birlikte hareket etmenin öneminin kavrandığı Logo Tablosu’nda unutulmaz dakikalar yaşandı.

Takımların çizimleri tamamlayıp ardından boyamayı bitirmesiyle birlikte sona gelindi. Artık sırada parçaları birleştirme kısmı vardı. Heyecanın doruk noktaya ulaştığı Logo Tablosu’nda geri sayımla birlikte tablo açıldı. Ortaya çıkan görüntü muazzamdı. Her takım kendine düşen parçayı oldukça iyi bir şekilde birleştirmişti. Böylece bütün de çok güzel olmuştu.

Yer: AstraZeneca Ofisi
Tarih: 21/05/2019

AstraZeneca Logo Tablosu AstraZeneca Logo Tablosu AstraZeneca Logo Tablosu AstraZeneca Logo Tablosu