Loreal ekibi ile birlikte 3 Eylül 2015 Perşembe günü Red Room Escape aktivitesini düzenledik. Double Tree Moda’da bir araya geldiğimiz Loreal ekibi Red Room Escape aktivitesi için oldukça heyecanlıydı. Ne yapacakları hakkında pek bir fikir sahibi olmayan katılımcılar için heyecan yüksekti.

Sunucumuzun Red Room Escape aktivitesi hakkında kısa bir bilgi vermesiyle birlikte aktivite başladı. İlk olarak kısa bir zaman zarfında çözmeleri gereken puzzle bulan takımlar hızla sonuca ulaşmaya çalıştı. Puzzle’ları yapan takımlar odalara alındı. Odalara kilitlenen katılımcılar bir saat içinde odadan çıkmak zorundaydı. Hızla çeşitli şifreler, kilitler ve kutular bulan katılımcılar ne yapacakları ile ilgili olarak kararsızdı. Odada bulunan mektup sayesinde nasıl ilerlemeleri gerektiğini anlayan takımlar aynı zaman da birlikte hareket etmeliydi.

En önemli kuralın birlikte hareket ederek takım olmak olduğunu fark eden katılımcılar için hem eğlenceli hem de öğretici bir Red Room Escape aktivitesi devam ediyordu. Birlikte hareket edip takım oldukça sonuca ulaşacaklarını fark eden katılımcılar koordineli hareket etmeye başladı. Takım olmanın önemini yeniden fark eden Loreal ekibi Red Room Escape aktivitesiyle birlikte ne kadar uyumlu bir ekip olduğunu tekrar hatırladı.

Sürenin giderek azalmasıyla birlikte heyecan da yükselmeye başladı. Odadan ilk olarak hangi takımın çıkacağı merak konusuydu. Küçük kameralar yardımıyla odada ne yaptıklarını izleme fırsatı bulduğumuz takımlar çok zorlandıkları anlarda ipucu haklarını kullandılar. Birlikte hareket edip takım olmayı yeniden başaran katılımcılar birer birer odadan çıkmayı başardı. Tüm takımlara çeşitli ödüller verildi. Hiç unutamayacakları anılar yaşayan Loreal ekibi için unutulmaz bir Red Room Escape aktivitesi gerçekleşti.

Yer: DoubleTree by Hilton Hotel / Kadıköy
Tarih: 03/09/2015

Anadolu Efes Red Room Escape Anadolu Efes Red Room Escape Anadolu Efes Red Room Escape Anadolu Efes Red Room Escape Anadolu Efes Red Room Escape Anadolu Efes Red Room Escape Anadolu Efes Red Room Escape Anadolu Efes Red Room Escape