M3 Works olarak Krontech ekibi ile gerçekleştirdiğimiz Bisiklet Fabrikası atölyesi minik kardeşlerimizin yüzünü güldüren bir sosyal sorumluluk projesi olarak hayata geçirildi. Gerçekleşen etkinlikte katılımcılar hem bir takım aktivitesi hem de çocukların yüzünü güldürecek bir sosyal sorumluluk etkinliğine imza attılar.

80 kişilik Krontech ekibi firma içi motivasyonu ve iletişimini Bisiklet Fabrikası Atölyesi ile arttırdılar. Gerçekleşen Bisiklet Fabrikası etkinliği sosyal sorumluluk kapsamında motivasyonun üst düzeyde, keyifli bir hal alırken ekibin de birbirleri arasındaki iletişim bağı güçlenmiş oldu. 23 Şubat 2019 Cumartesi günü Krontech ekibi ile birlikte Sapanca’da bir otelde yaptığımız Bisiklet Fabrikası enerjisi yüksek seviyede başladı. Bisiklet Fabrikası etkinliği ile katılımcılar sürekli pekiştirdikleri motivasyon enerjisi ve interaktif bir şekilde gerçekleşen takım ruhu gücünü keyifli bir şekilde yükselttiler. Katılımcılar kendilerine verilen yönerge kitapçıkları ile de monte şekilde duran bisikletleri keyifli bir şekilde ve takım ruhunun vermiş olduğu sinerji ile bisikletleri birleştirmeye başladılar. Gruplar haline ayrılan Krontech ekibi Bisiklet Fabrikası etkinliğinde bisikletleri en ince ayrıntılarına kadar birleştirdiler. Oldukça renkli görüntüler sergileyen Krontech ekibi birbirleriyle takım ruhu ve motivasyon birliği içerisinde gerçekleştirdikleri Bisiklet Fabrikası etkinliğini başarılı bir şekilde tamamladılar. Gruplara bölünmüş olan Krontech ekibi de monte haline gelmiş bisikletleri birleştirebilmek için masalardaki materyalleri kullanarak takım halinde bisikletleri birleştirdiler. Birleştirme işlemi gerçekleştikten sonra bisikletler ihtiyaç sahibi çocuklara verilmesi için hazırlanmaya başlandı. Krontech ekibi ile gerçekleştirilen Bisiklet Fabrikası etkinliğinde bisikletleri birleştiren katılımcılar, bisikletlerin kesin olarak yapıldığını denetledikten sonra bisikletleri test etmeye başladılar ve kullanılmaya hazır hale getirdikten sonra bisikletleri süsleyip ihtiyaç sahibi çocuklara vermek için hazır hale getirdiler. Katılımcılar hazır hale gelmiş bisikletlerle birlikte hediye edilecek çocuklara birer mektup yazarak onlara bisikleti yaparken yaşadıkları duyguları anlattılar.

M3 Works olarak Krontech çalışanları için gerçekleştirilen Bisiklet Fabrikası etkinliği renkli anlara sahne oldu. Katılımcılar kendilerine sunulan kısıtlı zamanda yapılan Bisiklet Fabrikası etkinliğini keyifli bir şekilde tamamladılar. Takım motivasyonunun verdiği güçle Krontech ekibi bisikletleri kusursuz tamamladılar ve yapmış oldukları bisikletlerin ihtiyaç sahibi çocuklara teslim edilmesi duyulan hazın artmasını sağladı.

Yer: Güral Sapanca Wellness Park
Tarih: 23/02/2019

Krontech Bisiklet Fabrikası Krontech Bisiklet Fabrikası Krontech Bisiklet Fabrikası Krontech Bisiklet Fabrikası