M3 Works ekibi olarak bir kimya firması ile gerçekleştirdiğimiz Kokteyl Atölyesi’nde keyif dolu anlar yaşandı. Katılımcıların yoğun ilgi gösterdiği atölyede takımlar birbirinden farklı tatlarda kokteyller hazırlayarak aktivitenin tadını çıkardı.

03 Mayıs 2019 Cuma günü bir kimya firması ile birlikte İstanbul’da Kokteyl Atölyesi gerçekleştirdik. 40 kişiden oluşan ekip ile İstanbul’da buluştuk. Oldukça heyecanlı görünen ekip, bir an önce Kokteyl Atölyesi’ne başlamak istiyordu. M3 Works asistanlarının alanı Kokteyl Atölyesi için hazır hale getirmesinin hemen ardından aktivite başladı. İlk olarak takımlara ayrılan katılımcılar ardından barmenimiz eşliğinde kokteyl yapımına geçti. Birbirinden farklı ve lezzetli kokteyller yapmaya başlayan takımlar aynı zamanda birlikte hareket etmeye de başladı. Takım halinde hareket edilmesi gereken bir aktivite olan Kokteyl Atölyesi’nde katılımcılar baştan sona bir arada hareket etti. Oldukça eğlenceli geçen aktivite de heyecan bir kez olsun azalmadı. Hem yeni kokteyller yapmayı öğrenen hem de takım çalışmasının önemini yeniden fark eden çalışanlar oldukça mutlu görünüyordu. Doğru malzemelerin doğru yerde kullanılmasının yapılan kokteyllerde daha güzel tatların ortaya çıktığını öğrenen katılımcılar bilinmeyen ya da yanlış bilinen doğruları da sırasıyla öğreniyorlardı.

Hiç unutamayacakları anılar yaşayan katılımcılar bol bol fotoğraf çektirdi. Son olarak yaptıkları kokteylleri profesyonel eğitmenimize tattıran katılımcıların etkinliğin bitmesi ile birlikte ne kadar doğru bir etkinlik olduğu gülen yüzlerinden okunuyordu.

Yer: İstanbul
Tarih: 03/05/2019

Kimya Firması Kokteyl Atölyesi Kimya Firması Kokteyl Atölyesi Kimya Firması Kokteyl Atölyesi Kimya Firması Kokteyl Atölyesi