07 Mayıs 2019 Salı günü Jotun ekibi ile birlikte Dünyayı Kurtaran Takım aktivitesini gerçekleştirdik. 20 kişilik bir katılımın olduğu Dünyayı Kurtaran Takım aktivitesinde heyecan bir an olsun azalmadı. Daha önce böyle bir aktivite gerçekleştirmemiş olan Jotun ekibi sıradan toplantılarını gerçekleştiriyordu.

M3 Works asistanlarının hazırlıklarını tamamlamasıyla birlikte aktivite resmen başladı. Daha önce böyle bir aktivite gerçekleştirmemiş olan katılımcılar oldukça heyecanlıydı. 3 takıma ayrılan Jotun ekibi oldukça heyecanlıydı.

Sunucumuzun alana gelmesiyle birlikte Jotun ekibi Dünyayı Kurtaran Takım aktivitesine başladı. Ne yapacakları hakkında kısa bilgiler sunan sunucumuz katılımcıların oyuna başlamadan önce son hazırlıklarını yapmasını sağladı. Dünyayı Kurtaran Takım aktivitesinde katılımcılar 3 ayrı takım halinde hareket edecekti. Zamana karşı yarışan katılımcılar birbirlerine karşı yarışmıyordu. Birbirinden farklı noktalara gidecek olan katılımcılar onları oralarda nelerin beklediğinden habersizdi. Başlangıçtaki egzersizlerini yerine getiren takımlar Dünyayı Kurtaran Takım aktivitesine başladı. Sırasıyla noktalara gitmeye başlayan katılımcılardı. Gittikleri noktalarda onları eğlenceli görevler ve çeşitli sorular bekliyordu. Birbiri ardına görevlerini yerine getiren katılımcılar oldukça keyifli vakit geçiriyordu.

Takım çalışmasının ve koordineli hareketin en önemli kural olduğu Dünyayı Kurtaran Takım aktivitesinde katılımcılar hem eğlenceli hem de öğretici zaman geçiriyorlardı. Hep birlikte hareket etmenin önemini iyice pekiştiren katılımcılar yerine getirdikleri görevlerle de birbirlerini de yakınen tanıma fırsatı yakaladı. Böylece hem eğlenceli hem de öğretici bir Dünyayı Kurtaran Takım aktivitesi gerçekleştiren katılımcılar oldukça mutlu görünüyordu.

Sona yaklaştıkça heyecan artıyordu. Takımlar da heyecan doruk noktaya ulaşmıştı. Birlikte hareket ederek sonuca ulaşan katılımcılar final noktasına gelmişti. Son görevlerini tüm takım bir arada yerine getirecek olan katılımcılar şimdiye kadar 4 takım halinde yarışmıştı. Fakat final sorusu tüm ekibe yönelikti. Takım olarak bir ve bütün olmanın önemini bir kez daha keşfeden katılımcılar oldukça keyifli bir gün geçirdi. Birçok olguyu uygulama fırsatı yakalayan katılımcılar oldukça mutlu görünüyordu.

Oldukça keyifli bir gün geçiren katılımcılar için Dünyayı Kurtaran Takım aktivitesinin sonuna gelinmişti. Aktivite sonunda ödüllerine de sahip olan katılımcılar oldukça mutlu bir şekilde alandan ayrıldı.

Yer: İstanbul
Tarih: 07/05/2019

Jotun Dünyayı Kurtaran Takım Jotun Dünyayı Kurtaran Takım Jotun Dünyayı Kurtaran Takım Jotun Dünyayı Kurtaran Takım