M3 Works ekibi olarak Kimberly Clark ekibi ile birlikte Define Avı aktivitesini gerçekleştirdik. 63 kişiden oluşan katılımcılar Define Avı için oldukça heyecanlıydı. Çeşme Alaçatı sokaklarında gerçekleşecek olan Define Avı aktivitesinde katılımcılar birbirinden keyifli dakikalar geçirdi. 7 takıma ayrılan katılımcılar bir an önce Define Avı aktivitesine başlamak istiyordu.

Define Avı sırasında birbirinden keyifli dakikalar geçiren katılımcıların yerine getirmeleri gereken görevler ve cevaplamaları gereken sorular vardı. Her gittikleri noktada karşılarına çıkan şirketle ilgili soruları yanıtlayan bunun yanı sıra birbirinden eğlenceli görevler gerçekleştiren katılımcılar hiç unutamayacakları anlar yaşadı. Alaçatı’nın bütün sokaklarını dolaşan katılımcılar oldukça fazla eğlendi. Alaçatı’nın tarihi dokusunda gerçekleşen Define Avı aktivitesinde katılımcılar oldukça keyifli dakikalar geçirdi.

Define Avı aktivitesi takım çalışmasının yanı sıra katılımcıları doğa turuna da çıkarır. Hem bulundukları çevreyi dolaşıp hem de takım içi iletişimi kuvvetlendirmeye çalışır. Takımlar arası rekabet yaratmasından ziyade takım içi iletişimi kuvvetlendiren Define Avı aktivitesinde heyecan bir an olsun azalmadı. Define Avı aktivitesini ilk bitiren değil soruları doğru yanıtlayan ve görevleri eksiksiz yerine getirenin kazandığı aktivitede katılımcılar birbirinden keyifli dakikalar geçirdi.

Yavaş yavaş her takımın Define Avı aktivitesini tamamlamasıyla birlikte sırada kazananı açıklamak vardı. Kazananı sürpriz hediyeler bekliyordu. Bütün takımlar Define Avı aktivitesini sonlandırdığında buluşma alanında toplanan hakemimiz her takımın soru cevaplarını incelemeye aldı. Yerine getirilen görevlerinde videoları izlendi. Böylece kazanan takım belirlenmiş oldu. Heyecanın doruk noktaya ulaştığı Define Avı’nda sunucumuz kazanan takımı açıkladı. Birbirinden keyifli anlar geçiren  Kimberly Clark ekibi hiç unutamayacakları anlar yaşadı. Kazanan takıma madalyaları ve sürpriz hediyesi verildi. Bol bol fotoğraf çektiren katılımcılar bu anları ölümsüzleştirdi. Keyifli geçirilen bir günün ardından katılımcılar oldukça mutlu bir şekilde Define Avı aktivitesini tamamlamış oldu.

Yer: Alaçatı / Çeşme
Tarih: 25/04/2016

Kimberly Clark 2 Define Avı Kimberly Clark 2 Define Avı Kimberly Clark 2 Define Avı Kimberly Clark 2 Define Avı Kimberly Clark 2 Define Avı Kimberly Clark 2 Define Avı Kimberly Clark 2 Define Avı Kimberly Clark 2 Define Avı Kimberly Clark 2 Define Avı Kimberly Clark 2 Define Avı Kimberly Clark 2 Define Avı Kimberly Clark 2 Define Avı Kimberly Clark 2 Define Avı Kimberly Clark 2 Define Avı Kimberly Clark 2 Define Avı Kimberly Clark 2 Define Avı