Jotun ekibi ile gerçekleştirdiğimiz Videostar Atölyesi’nde renkli ve eğlenceli anlar yaşandı. Jotun farklı gruplarla hazırladıkları filmleriyle eğlenceli ve bir o kadar da yarıcı filmler ortaya çıktı. Jotun ekibi bu etkinlik sırasındada kendilerini tamamen odaklayarak başarılı filmler ortaya çıkarttılar.

17 Eylül 2019 Salı günü Videostar etkinliği Kemerburgaz’da bir otelde 7 takımlık Jotun ekibine gerçekleştirildi. Jotun ekibi ile gerçekleştirilen Videostar atölyemizde farklı gruplara ayrılan Jotun ekibi kendilerini anltan 7 adet kısa film çektiler. Jotun ile gerçekleştirilen Videostar etkinliğinde katılımcılar 7 takıma ayrıldılar. Etkinliğe başlamadan önce etkinlik ile ilgili küçük bir bilgi aldılar. Sonrasında kamera tekniklerini öğrenen katılımcılar daha sonrasında film senaryosu yazmak için çalışmaya başladılar. Bütün takımlar önce kendi içlerinde birleştirdikleri fikirleriyle tam bir ekip ruhu içerisinde senaryoyu tamamladılar. Senaryoyu tamamlarken birbirleri içerisinde amaca yönelik olarak sürekli takım halinde çalışan katılımcılar en güzel senaryoyu hazırlamaya çalıştılar. Senaryolarını tamamlayan Jotun ekibi kolları sıvayıp kamera arkasına ve önüne geçtiler. M3 Works asistanları eşliğinde en iyi filmi çekmeye çalıştılar. Yaratıcı olmaya çalışan ekipler bütün kostüm, peruk, maske ve eşyaları kullanarak ortaya yaratıcı bir film çıkarttılar. Çektikleri filmlerde yazan, yöneten ve oynayan oldular. En iyi filmi çekebilmek için ellerinden gelen her şeyi yaptılar ve bunu yaparken ekip ruhunu hiç kaybetmediler. Filmlerin çekimi esnasında Jotun ekibi yaratıcılıklarını hep en üst düzeyde tuttular ve bunun sonucunda bütün ekipler ortaya başarılı işler çıkardılar. Jotun ekibi M3 Works asistanlarıyla çektikleri filmlerin kurgularını tamamladılar. Oscar törenine başarılı filmler hazırlayan Jotun ekibi Oscar ödüllerini alarak verdikleri emeğin karşılığını almış oldular.

M3 Works olarak gerçekleşen etkinlikte enerji hep üst seviyede devam etti. Ödül töreniyle son bulan etkinlik gününde Jotun ekibi ekip ruhunu, takım çalışmasını ve motivasyonlarını hiç kaybetmeden keyifli ve başarılı bir şekilde etkinliği tamamladılar. Katılımcılar takım olmanın önemini ve uyumunu bir kez daha hatırlamış oldu. Etkinliğin bitmesiyle katılımcılar etkinlik alanından yüzleri güler bir şekilde ayrıldılar.

Yer: Kemerburgaz

Tarih: 17 Eylül 2019