M3 Works olarak Itelligence çalışanları ile düzenlediğimiz Çikolata Fabrikası atölyesi ile katılımcılar hem eğlenceli dakikalar geçirdiler hem de takım olarak yaptıkları çikolatalarla takim içi sinerjilerini pekiştirdiler. 13 katılımcının yer aldığı etkinlikte 3-4 kişiden oluşan takımlar belirlendi.

Takım uyumu ve takım içi motivasyonu arttıran bu atölyede Itelligence çalışanları birbirlerinden destek alarak keyifli dakikalar geçirdiler. Takımlar kendilerine verilen malzemeler ile takım çalışması örneği göstererek değişik lezzetlere imza attılar. Ellerindeki malzemelerle en iyi çikolatayı yapmak için birbirlerine yardımcı olan katılımcılar takım içi iletişim bağlarını güçlendirdiler. Değişik malzemeler de kullanmak isteyen katılımcılar diğer takımlardaki arkadaşlarıyla iletişim halinde olarak farklı lezzetler sergilediler. Çalışma boyu katılımcıların sergiledikleri iletişim ve motivasyon görülmeye değerdi. Takımlar arası iletişimin firma içi uyuma olan katkısını gösteren bu etkinlik, Itelligence çalışanları tarafından oldukça beğeni topladı. Yaratıcılığın takım çalışması ile zirveye çıkarıldığı bu etkinlikte, her takım birbirinden değişik lezzet ve görünümdeki çikolataları yaparken eğlenceli anlar yaşadı.

Yer: Hilton İstanbul / Kozyatağı
Tarih: 14/03/2015

Itelligence Çikolata Fabrikası Itelligence Çikolata Fabrikası Itelligence Çikolata Fabrikası Itelligence Çikolata Fabrikası Itelligence Çikolata Fabrikası Itelligence Çikolata Fabrikası Itelligence Çikolata Fabrikası Itelligence Çikolata Fabrikası