M3 Works ekibi olarak Innomed İlaç ekibi ile birlikte oldukça keyifli bir Kokteyl Atölyesi gerçekleştirdik. Birbirinden keyifli anlara sahip olan Kokteyl Atölyesi’nde katılımcılar doyasıya eğlendi. 20 kişiden oluşan katılımcı grubu oldukça heyecanlıydı. Ne yapacakları hakkında fikir sahibi olmayan Innomed İlaç ekibi birbirinden keyifli dakikalar geçirmeye hazırdı.

Kokteyl Atölyesi’ndeki hazırlıkların tamamlanmasıyla birlikte Innomed İlaç ekibi alana alınmaya başlandı. Birbirinden farklı kokteyller yapacak olan katılımcılar oldukça heyecanlı görünüyordu. Masalarda bulunan malzemelerle en iyi kokteyli yapmak için çalışmaya başlayan katılımcılar barmenimizin eşliğinde hareket ediyordu. Barmenimizin eğitimini tamamlamasıyla birlikte İnnomed ekibi kendi kokteyllerini yapmaya başladı. Kısıtlı malzemelerle en iyi kokteyli yapmak için kıyasıya bir rekabet içine giren İnnomed ekibi aynı zamanda birbiriyle iş birliği yapmayı da unutmadı. Ellerinde bulunan kısıtlı malzemeleri birbiriyle paylaşan takım içi iletişimin yanı sıra bütün olmayı yeniden fark eden katılımcılar oldukça farklı bir Kokteyl Atölyesi gerçekleştiriyordu. Hem doyasıya eğlenen Innomed İlaç ekibi hem de birçok öğretici bilgiler kazanmıştı.

Takımlar arası iletişimi de güçlendiren Kokteyl Atölyesi’nde katılımcılar birbirleriyle fikir alışverişinde de bulunmayı ihmal etmedi. Hangi baharatın hangi şurupla iyi gideceği hakkında fikirlerini sunan katılımcılar böylece diğer takımlardan da yardım almış oldu.

Takım çalışmasının en farklı hali olan Kokteyl Atölyesi’nde hem takım içi iş birliği hem de takımlar arası birliktelik önemliydi. Takım olmayı diğer takımlardan yardım almayı da ihmal etmeyen katılımcılar takım içi iletişimin yanında takım içi uyumunda gözler önüne serildiği Kokteyl Atölyesi’nde birbirinden keyifli dakikalar geçiriyordu.

Birbirinden keyifli dakikalar geçiren Innomed İlaç ekibi yavaş yavaş kokteyllerini tamamlamaya başlamıştı. Kokteyllerini bitiren takımlar tadıma geçmişti. Çeşitli kriterlere bağlı kalarak puanlamada yapan katılımcılar en iyi kokteyli seçmeye karar verdi. Her takım yaptığı kokteylleri diğer takımlara tattırdı ve en iyi kokteyl seçildi. Takım halinde hareket eden katılımcılar Kokteyl Atölyesi’nin sonuna yaklaşıyordu. Kokteyl Atölyesi boyunca her aşamada bol bol fotoğraf çektiren katılımcılar unutulmaz dakikaları somutlaştırdı. Hiç unutmayacakları bir Kokteyl Atölyesi gerçekleştiren katılımcılar oldukça mutlu bir şekilde alandan ayrıldı.

Yer: Elite Hotel / Kocaeli
Tarih: 13/04/2016

Innomed İlaç Kokteyl Atölyesi Innomed İlaç Kokteyl Atölyesi Innomed İlaç Kokteyl Atölyesi Innomed İlaç Kokteyl Atölyesi Innomed İlaç Kokteyl Atölyesi Innomed İlaç Kokteyl Atölyesi Innomed İlaç Kokteyl Atölyesi Innomed İlaç Kokteyl Atölyesi Innomed İlaç Kokteyl Atölyesi Innomed İlaç Kokteyl Atölyesi Innomed İlaç Kokteyl Atölyesi Innomed İlaç Kokteyl Atölyesi Innomed İlaç Kokteyl Atölyesi Innomed İlaç Kokteyl Atölyesi Innomed İlaç Kokteyl Atölyesi Innomed İlaç Kokteyl Atölyesi