Havelsan ekibi ile gerçekleştirdiğimiz M3 Challenge aktivitesinde etkinlik boyunca eğlenceli anlar yaşandı. Havelsan ekibi ile buluştuğumuz alanda aktivitenin başlamasıyla heyecan dolu bir rekabet yaşandı. Bu rekabetin içinde takımlar kaynaşarak birlikte hareket etmeyi yeniden keşfettiler.

Nisan 2019 tarihinde Havelsan ile gerçekleştirdiğimiz M3 Challenge aktivitesi heyecanlı başlayan ve yüksek enerji ile devam eden bir aktivite oldu. Havelsan ekibi M3 Challenge oyunu ile adeta kıyasıya yarıştı. M3 Works ekibinin kurulumu bittikten sonra Havelsan çalışanları aktivite alanına geldiklerinde parkurları görünce ne yapacaklarını düşünmekteydiler. M3 Works moderatörü sahneye çıkıp yapacakları oyunu ve geçecekleri parkurları tek tek anlattıktan sonra Havelsan çalışanlarının kafalarındaki soru işaretleri yavaşça gitmeye başlamıştı. Takımlara ayrılan ekip ilk parkurlarının başına geçerek yarışmaya başladı. Parkurları takım halinde geçen Havelsan çalışanları büyük rekabete sahne olan bir yarış çıkardı. Başlarda zorlanan ancak parkurlar ilerledikçe birlikte hareket etmeyi ve koordineli çalışmayı hatırlayan ekip parkurların daha kolay geçildiğini fark edince işleri daha da kolaylaşmış oldu. Parkurları sırasıyla geçen takımlar takım içi iş bölümünü dağılımını da iyi bir şekilde yaparak zorlu etapları kolaya indirgedi ve tüm etapları bitirdikten sonra topladıkları puanları hesaplanarak birinci olan takım belirlenmiş oldu. Final kısmında birinci olan takımı açıklayan sunucumuz birinci takıma ödüllerini teslim ederek hatıra fotoğrafı çekildiler. Aktiviteden büyük keyif alan Havelsan ekibi etkinliğin bitmesi ile aktivite alanında yüzleri gülen bir şekilde ayrıldılar.

M3 Works olarak M3 Challenge aktivitesi gerçekleştirdik. Takım olunca zorlukların üstesinden ne kadar kolay gelindiğini bir kez daha hatırlamış olan Havelsan ekibi etkinliğin tadını sonuna kadar çıkarmış oldu. Günün sonunda katılımcıların farkına vardığı birlikte hareket edip, takım halinde ilerlemenin önemini kendileri de gördüler.

Yer: İstanbul
Tarih: 12/04/2019

Havelsan M3 Challenge Havelsan M3 Challenge Havelsan M3 Challenge Havelsan M3 Challenge