M3 Works olarak General Electric ekibi ile gerçekleştirdiğimiz Bisiklet Fabrikası etkinliği katılımcılara renkli anlar yaşattı. Bisiklet Fabrikası’nda monte edilip yapılan bisikletler Lösev’e hediye edilerek bir sosyal sorumluluk projesi yerine getirildi.

30 Temmuz 2015 Perşembe günü 100 kişiyle Beşiktaş’ta bir otelde General Electric çalışanlarına motivasyonlarını arttırmak, ekip ruhunu güçlendirmek adına Bisiklet Fabrikası etkinliği gerçekleştirdik. Bütün günü toplantı ve sunumla geçen katılımcılarımız düşmüş olan motivasyonlarını ve enerjilerini bir etkinlikle yükselteceklerini düşünmemişlerdi. Aktivite alanına gelen katılımcılar masalardaki de monte bisikletleri gördüklerinde neler yapacakları hakkında küçük de olsa kafalarında bir fikir oluşmuştu. Katılımcıların 10 adet masa ve üzerindeki de monte bisikletler hakkında yaptıkları yorumlar M3 Works eğitmeninin konuşmaya başlamasıyla son buldu. İlk önce aktivite ile ilgili kısa bir bilgiler veren eğitmenimiz katılımcıların kafalarındaki soru işaretlerini de birer birer ortadan kaldırmıştı. Birçok ülkeden etkinlikte yer alan katılımcılar için başta İngilizce olmak üzere birkaç dilde etkinlik anlatıldı ve sunuldu. Bisiklet Fabrikası etkinliği bir takım çalışmasının yanı sıra aynı zamanda da bir sosyal sorumluluk projesidir. 10 masaya ayrılan katılımcılar masalarının başına geçtiler de monte bisikletler ve gerekli bütün ekipmanların bulunduğu masalarda artık katılımcılar Bisiklet Atölyesi etkinliğine hazırlardı. Bisiklet Fabrikası aynı zamandan bir sosyal sorumluluk projesi olduğundan dolayı yapılacak bisikletler Lösev’ deki çocuklara verilecekti bunun bilinciyle katılımcılar de monte bisikletleri daha bir özenle ve keyif alarak yapmaya başladılar. Etkinlik sırasında M3 Works asistanları katılımcıların yanlarında durarak onlara yardımcı olmaya çalışıyorlardı. Asistanların yardımları ve yönerge kitapçıkları sayesinde işleri biraz daha rahatlayan katılımcılar bisikletlerin her bir parçasını birleştirmek için tam anlamıyla büyük bir mücadele veriyorlardı. Bisikletlerin yapımının sonuna gelindiğinde sırada yapılan bisikletleri süsleme kısmı vardı. Birçok süs ile bisikletleri süsleyen katılımcılar daha sonrasında da hediye edilecek çocuklara mektuplar yazdılar. Bisikletleri birleştirip, süslemeleri ve mektup yazmayı bitiren katılımcılar daha sonra yaptıkları bu güzel etkinliği güzel anılarla noktaladılar.

M3 Works olarak General Electric grubu ile gerçekleştirdiğimiz de monta Bisiklet Fabrikası etkinliği keyifli anlara sahne oldu. Etkinliği başarılı bir şekilde bitiren katılımcılarımızdan bisikletleri teslim alarak Lösev’e götürüp teslim ettik.

Yer: Renaissance Istanbul Bosphorus Hotel
Tarih: 30/07/2015

General Electric Bisiklet Fabrikası General Electric Bisiklet Fabrikası General Electric Bisiklet Fabrikası General Electric Bisiklet Fabrikası General Electric Bisiklet Fabrikası General Electric Bisiklet Fabrikası General Electric Bisiklet Fabrikası General Electric Bisiklet Fabrikası General Electric Bisiklet Fabrikası General Electric Bisiklet Fabrikası General Electric Bisiklet Fabrikası General Electric Bisiklet Fabrikası General Electric Bisiklet Fabrikası General Electric Bisiklet Fabrikası General Electric Bisiklet Fabrikası General Electric Bisiklet Fabrikası

YouTube video