M3 Works olarak Çalık Holding ile gerçekleştirdiğimiz Eşini Bul etkinliği renkli görüntülere sahne oldu. Başladığı andan itibaren eğlencenin ve enerjinin hep en üst seviyede olduğu etkinlik katılımcılar tarafından da büyük ilgi gördü.

31 Temmuz 2015 Cuma günü 20 kişilik Çalık Holding ekibi ile Ortaköy’de bir otelde gerçekleştirdiğimiz Eşini Bul etkinliği katılımcılar tarafından büyük ilgi gördü. Üç set şeklinde oynanan oyunda katılımcıların isimleri ve her bir sette farklı özellikleri yer almaktaydı. Böylece katılımcılar birbirlerini daha hızlı bir şekilde tanıyabilecek ve farklı özelliklerini öğreneceklerdi. Etkinlik başladı ve M3 Works eğitmeni sahne alarak oyun hakkında bilgiler verip bu oyunu neden oynadığımızla ilgi bilgileri de katılımcılara duyurduktan sonra etkinlik tam anlamıyla başlamış oldu. Katılımcıları ilk önce dört gruba ayırdıktan sonra ilk iki takım karşı karşıya geldi. Yavaş yavaş oyuna ısınan katılımcılar zaman ilerledikçe daha çok kart açıp etkinlikten daha da zevk almaya başladılar. İlk setin galibi belli olduktan sonra diğer iki grubun yarışmasıyla ikinci etap başladı,katılımcılar kartları açtıkça hem eğleniyor hem de birbirlerinin hobileri, tuttuğu takımlar, çalıştığı şirket ve oturduğu semt gibi özellikleri görüp eğlenceli bir şekilde öğreniyorlardı. İki takım Eşini Bul etkinliğinde yarışırken diğer katılımcılar onları izliyor ve kendi oyunlarında çıkmamış arkadaşlarının hobilerini izledikleri karşılaşmalarda görüyorlardı. İkinci maçın da galibinin belirlenmesi ile birlikte artık final anına gelinmişti. Hafızalarını diğer takımlara oranla daha iyi kullanan katılımcılar final oyununda karşı karşıya geldiler. Final oyunundaki takımlar kıyasıya bir rekabet ile yarışıyorlardı. Diğer katılımcılar adeta bir taraftar gibi diğer arkadaşlarını destekliyorlardı. Kartlar yavaş yavaş açıldıkça heyecan doruğa çıkıyordu. Katılımcılar toplantı için geldikleri mekanda direkt olarak tanışmanın en eğlenceli yolu olan Eşini Bul etkinliği ile karşılaşınca katılımcılar şaşırmışlardı, ancak etkinliğin büyülü dünyasına adım atan katılımcılar artık tam anlamıyla Eşini Bul etkinliğine konsantre olmuşlardı. Final oyununun bitişi ile kazanan takımı alkışlayan katılımcılar toplantı kısmına geçerek etkinliği noktaladılar.

Çalık Holding ile gerçekleştirdiğimiz Eşini Bul etkinliği enerjisi hep yüksek bir aktivite olarak gerçekleştirildi. Katılımcılar önce çekingen davransalar da ilerleyen zamanlarda oyunun tadını çıkarttılar.

Yer: The House Hotel / Ortaköy
Tarih: 31/07/2015

Çalık Holding Eşini Bul Çalık Holding Eşini Bul Çalık Holding Eşini Bul Çalık Holding Eşini Bul Çalık Holding Eşini Bul Çalık Holding Eşini Bul Çalık Holding Eşini Bul Çalık Holding Eşini Bul Çalık Holding Eşini Bul Çalık Holding Eşini Bul Çalık Holding Eşini Bul Çalık Holding Eşini Bul Çalık Holding Eşini Bul Çalık Holding Eşini Bul Çalık Holding Eşini Bul Çalık Holding Eşini Bul

YouTube video