Executive Insight’ın 30 kişilik enerji dolu ekibi ile Sultanahmet ve Kapalıçarşıda gerçekleştirilen M3 Works’un Define Avı aktivitesi yine görülmeye değer anlar yaşattı. İstanbul’un en yağışlı geçen günlerinden birinde gerçekleştirilen Define Avı olumsuz hava şartlarına aldırış etmeyen ekip ile durdurak bilmeden devam etti. Yoğun yağış ile başlayan Define Avı ilerleyen saatlerde yağmurun yerini güneşe bırakmasıyla çok daha keyifli ve unutulmaz anlara dönüştü.

M3 koordinatörleri tarafından oluşturulan 3 grup Define Avı’na müthiş bir hız ve enerji ile başladı. Koordinatörlerin verdiği brefler ile başlangıç noktasından harekete geçen ekipler Define Avı sayesinde İstanbul’un tarihi dokusuyla ve bir kısım güzellikleri ile de tanışma fırsatı buldu. Son derece zorlu etap ve görevleri büyük bir keyif ve neşe içinde tamamlamayan çalışan ekipler olumsuz hava şartlarının aksine adete güneş gibi parlıyordu. Define Avı boyunca enerjisini hiç düşürmeyen ve tamamlanan her etap sonrasında takım için birlik ve beraberliklerini arttıran ekipler böylelikle takım çalışması ruhunun önemini bir kez daha hisseti. Kapalıçarşı Define Avı etkinliği boyunca esnafların ilgisinden hoşnut olan takımlar Türkiye’ye ait özel gıda, tekstil, süs eşyaları gibi gördükçe Türkiye’ye olan hayranlıklarını dile getirdiler. Birlikte hareket ederek Define Avı’ndaki bütün görev ve soruları başarıyla tamamlamaya çalışan ekiplere Define Avı boyunca hem motivasyon takviyesi yapılırken hem de birlik olmanın önemi takım içinde görev dağılımının önemli vurgusu yapıldı.

Bir bölümü outdoor olarak da gerçekleştirelen Define Avı’nda takımlar hem turist hem yarışmacı edasıyla yarıştılar. Define Avı’nda bir yandan bol bol fotoğraf çekip sohbet eden ekip diğer taraftan görevlerini tamamlamak adına var güçleri ile çalıştılar. Define Avı boyunca giderek artan motivasyonları sayesinde hiç enerjileri düşmeyen ekipler her an birinci gelecek takımın hangisi olacağı merakı ile yarıştı. Define Avı sayesinde İstanbulda görülmesi gereken önemli lokasyonları keşfeden ekipler aktivite sonrasında bi hayli acıkmıştı. Son noktayı restorantta tamamlayan ekipler Define Avı sonrası türk yemeklerinin eşiz lezzetini tadacakları için çok mutlu görünüyorlardı. Birinci gelen ekibin kutlamasının ardından Define Avı etkinliği dünyaca ünlü Türk Mutfağını deneyerek sonlandırıldı.

Yer: Kapalıçarşı / Sultanahmet
Tarih: 08/05/2015

Executive Insight Define Avı Executive Insight Define Avı Executive Insight Define Avı Executive Insight Define Avı Executive Insight Define Avı Executive Insight Define Avı Executive Insight Define Avı Executive Insight Define Avı