BASF ekibi için Sultanahmet’te Seven Hills Restorantta gerçekleştirelen özel Parfüm Atölyesi etkinliğinde 10 meraklı katılımcı vardı. Alanında uzman parfümör önderliğinde katılımcılara son derece merak uyandırıcı bir motivasyon etkinliği düzenlendi. İstanbul’un merkezinde Sultanahmet’te gerçekleştirilen Parfüm Atölyesi etkinliği tarih, merak ve bilimin harika bir kombinasyonu olarak katılımcılara sunuldu. Lokasyon olarak katılımcıların dikkatini bozmayacak, sessiz ve huzurlu bir mekan seçilmesine özen gösterildi.

Alanında uzman parfümör desteği ve bilgi akratımı sayesinde içlerindeki merakı dışarı çıkarma şansı yakalayan ekip adeta NASA’da deney yaparcasına Parfüm Atölyesi etkinliğinde yer aldı. Kendi becerileri ve zevkleri doğrultusunda kendilerine özel kokuları yaratmak için parfümörü büyük titizlikle dinleyen ekipler uygulamada kullanmak için özel olarak Parfüm Atölyesi etkinliğinde yer alan materyalleri kullandılar.Kimyanın en eğlenceli hali olarak karşımıza çıkan Parfüm Atölyesi etkinliği katılımcıların son derece keyifle çalıştığı motivasyolarının en üst düzeyde olduğu etkinlik halindeydi.Bireylerin kendi yetkinlik ve becerilerinin farkına vardığı, tamamen kendi istekleri doğrultusunda özel formüller ile oluşturdukları kokular Parfüm Atölyesi etkinliği sonunda saklayabilecekleri anılar halinde sergilendi. Parfüm Atölyesinde oluşturulan tamamen zararsız olan bireysel üretim kokular katılımcıların streslerini atarak rahatlamak için adeta bir meditasyon halindeydi.

Parfüm Atölyesi etkinliğinde bir yandan can kulağı ile parfümörü dinleyen katılımcılar bir yandan çay ve kahvelerini yudumlayarak sohbet etti. Kendi kokularını oluştururken birbirlerinden destek alan ekip kendi aralarında yapılan önerileri de dikkate aldılar. Böylece motivasyonlarını ve enerjileri yükseltirken diğer taraftan takım çalışması yönlerini de kuvvetlendirmiş oldular. Bir kimya şirketinde çalışmalarının yanında daha önce benzeri deneyimi yaşamamış olan ekibin Parfüm Atölyesi etkinliğinde gerçekleştirdikleri çalışma adeta görülmeye değerdi.Yaptıkları çalışmalardan bazıları hediye edeceklerini bazılarını da kendilerinin kullanacağını dile getiren ekip son derece keyifliydi. Parfüm Atölyesi etkinliğinde bazen karmaşık gibi görünerek katılımcıların deneylerini zorlaştıran anlar olsa da birbirlerinden ve alanında uzman parfümörden aldıkları destekle Parfüm Atölyesi etkiniği keyifli bir hale devam etti. Parfüm Atölyesi etkinliği ile rahatlayan ve güzel anlar elde eden katılımcıların yaşadıkları anlar fotoğraflar ile ölümsüzleştirildi.

Yer: Sultanahmet
Tarih: 06/05/2015

BASF Parfüm Atölyesi BASF Parfüm Atölyesi BASF Parfüm Atölyesi BASF Parfüm Atölyesi BASF Parfüm Atölyesi BASF Parfüm Atölyesi BASF Parfüm Atölyesi BASF Parfüm Atölyesi BASF Parfüm Atölyesi BASF Parfüm Atölyesi BASF Parfüm Atölyesi BASF Parfüm Atölyesi BASF Parfüm Atölyesi BASF Parfüm Atölyesi BASF Parfüm Atölyesi BASF Parfüm Atölyesi

YouTube video