paintballTakımlar şimdi gerçek savaş arenasında!

Kamuflajlarımızı giydik, silahlarımız dolu ve rakibi alt etmek için taktiklerimizi belirliyoruz! En iyi stratejiyi kuran, en hızlı kararları doğru uygulayan takım zafer bayrağını kapacak!

Üstelik şimdi lazer paintball ile yalnızca açık alanda değil kapalı alanda da paintball oynayabiliyoruz. Lazer paintball’ın bir diğer avantajı ise mermilerin oyun süresince asla bitmemesi ve rakibin canını acıkmak ve boyamak yerine kısa bir süre silahını kilitlemesi.

İster açık alanda ve kuracağımız özel parkurlarla paintball, ister kapalı alanlarda özel kurgulanan lazer paintball olsun, karşı takımı alt etmek için en iyi ekip çalışmasını başarmalısınız!

Seçenekler

  • Klasik Paintball
  • Lazer Paintball (Boyasız, iç mekanda oynanabilir)
  • Özel Kurgulu Oyunlar: Operasyon Vietnam, Düello, Başkanı Korumak, Rehineyi Kurtarmak…

Katılımcı: 5-15 kişilik takımlar halinde takımlar arası turnuva
Zaman: 15-60 dakika (Maç Başı)
Kazanımlar: İletişim becerilerini arttırmak, Ekip ruhunu geliştirmek, Yaratıcılık, Eğlence

YouTube video

Referans İşler

Aktif Bank

M3 Works ekibi olarak Aktifbank ekibi ile birlikte Operasyon Vietnam Paintball aktivitesini gerçekleştirdik.  Beykoz’da gerçekleştirilen Operasyon Vietnam Paintball aktivitesinde heyecan bir an olsun azalmadı. 20 kişilik bir katılımcı grubunun olduğu Paintball aktivitesinde taraflar iki takıma ayrılıp birbirlerine karşı üstünlük kazanmaya çalıştı.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/aktif-bank-operasyon-vietnam-paintball/

DuPont

M3 Works ekibi olarak DuPont ekibi ile birlikte gerçekleştirdiğimiz Paintball etkinliği oldukça eğlenceliydi. 15 Ekim 2015 Perşembe günü gerçekleştirilen aktivite katılımcılara keyifli dakikalar yaşattı.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/dupont-paintball/

Sandoz İlaç

sandoz-paintball-280-150

M3 Works olarak Sandoz İlaç ekibiyle Kartal’da gerçekleştirdiğimiz organizasyon eğlenceli dakikalar ile süslendi. Kartal paintball sahasında Sandoz İlaç ekibi takım çalışmasının en eğlenceli örneklerinden birini yaşamış oldu.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/sandoz-ilac-lazer-paintball/

Etkinlik Türü
Spor
Süre
15dk. - 60dk.
Katılımcı Sayısı
2-10 (Küçük Grup)
11-100 (Orta Grup)
Kazanımlar
Eğlence
İletişim
Takım çalışması
Yaratıcılık