M3 Works ekibi olarak Aktifbank ekibi ile birlikte Operasyon Vietnam Paintball aktivitesini gerçekleştirdik.  Beykoz’da gerçekleştirilen Operasyon Vietnam Paintball aktivitesinde heyecan bir an olsun azalmadı. 20 kişilik bir katılımcı grubunun olduğu Paintball aktivitesinde taraflar iki takıma ayrılıp birbirlerine karşı üstünlük kazanmaya çalıştı.

Heyecanın en baştan itibaren üst düzeyde olduğu Operasyon Vietnam Paintball aktivitesinde katılımcıların takım olmayı benimsenmesini ilk andan itibaren fark ettik. Böylece daha önce birçok deneyimledikleri aktiviteyi bu sefer farklı gözle oynuyorlardı. Takım içi iletişimin de ne kadar önemli olduğuna dikkat çeken Operasyon Vietnam Paintball aktivitesinde katılımcılar farklı kavramlarında üzerinden yeniden geçti. Böylece takım olmayı öğrenen katılımcılar için hem eğlenceli hem de öğretici bir aktivite gerçekleştirdi.

Kıyasıya rekabetin olduğu Operasyon Vietnam Paintball aktivitesinde katılımcılar birçok farklı kavramı da yeniden keşfetmiş oldu. Bol bol fotoğraf çektirerek anı ölümsüzleştiren katılımcılar oldukça mutlu bir şekilde alandan ayrıldı.

Yer: Beykoz
Tarih: 27/04/2016

Aktif Bank Operasyon Vietnam Paintball Aktif Bank Operasyon Vietnam Paintball Aktif Bank Operasyon Vietnam Paintball Aktif Bank Operasyon Vietnam Paintball Aktif Bank Operasyon Vietnam Paintball Aktif Bank Operasyon Vietnam Paintball Aktif Bank Operasyon Vietnam Paintball Aktif Bank Operasyon Vietnam Paintball