M3 Works ekibi olarak 11 Mart 2017 Cumartesi günü Cevahir Asia Otel’de gerçekleştirdiğimiz Oyuncak Maket Fabrikası oldukça eğlenceli dakikalara sahne oldu. Ereteam ile gerçekleştirdiğimiz Oyuncak Maket Fabrikası‘na katılım yoğundu.

Etkinliğin yapılacağı alana gelen M3 Works ekibi tüm hazırlıklarını bitirip Ereteam ekibini beklemeye başladı. Ekibin etkinliğin yapılacağı alana gelmesiyle birlikte etkinlik başladı. Sunucumuzun açılış konuşmasının ardından takımlara ayrılan katılımcılar hızla masaların başına giderek oyuncakları yapmaya başladılar.

Takım çalışmasının önemini fark eden takımlar birbirleriyle fikir alışverişinde bulunmayı da ihmal etmediler. Takım içi iletişimi kuvvetlendiren bu aktivite aynı zamanda motivasyonu da oldukça yükseltti.

Ayrıca yapılan oyuncakların Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği’ne bağışlanacak olması katılımcıları daha da heveslendirdi. Aynı zamanda bir sosyal sorumluluk projesi olan Oyuncak Maket Fabrikası’nde katılımcılar bir yandan eğlenirken diğer yandan da duygusal anlar yaşadılar.

Yer: Cevahir Asia Otel / Maltepe
Tarih: 11/03/2017

Ereteam Oyuncak Maket Fabrikası Ereteam Oyuncak Maket Fabrikası Ereteam Oyuncak Maket Fabrikası Ereteam Oyuncak Maket Fabrikası Ereteam Oyuncak Maket Fabrikası Ereteam Oyuncak Maket Fabrikası Ereteam Oyuncak Maket Fabrikası Ereteam Oyuncak Maket Fabrikası